1. 1.
  öyle lanet kızdır ki sülükten, keneden beterdir. bir kere o elini cebine atmaz. aşkım, yemeği sen ısmarladın, sinema benden olsun demez. bir de üstüne üstlük sinemada mısır ve kola ister.
  ... fidelio
 2. 2.
  her erkeğin zaman zaman başına gelen durumdur. bir taneside bende vardı bunların, sinema yemek falan geçtim zaten yanımdaki bayana hesap ödetmek bana göre değildir fekat haftada bir yok kartı çalınır, yok efendim, maaşını kaybeder, yok bilmezsin, kardeşi kumar borcundan sıkıştırılır, bilmezsin kapkaçcı çantasını kapar. işte bunların sonucunda da yolunacak kaz niyetine bizim iyi niyetlerimizi yolmaya yeltenir. maalesef bu tarz bayanlardan çok çıktı karşıma ilk başlarda inandım ve güvendim baktımki olay kaz yolma olayı buradaki kazda benim, elleri tüylerimde olduğu halde fırlatıp attım üstümden.
  1 ... miafori
 3. 3.
  sevgilinin kredi kartiyla dolasan tiky kiza benzeyen bir kız.

  tabi ki bir insan başka bir insanı hiç bir zaman sömürmemeli. bir sınırı vardır hesap ödemenin, alışveriş yapmanin, borçları ödemenin. zaten sınır geçildiği an ilişki biter ya da bitmeli. bitmiyorsa da ölen mi öldüren mi aklıma gelmiyor değil.

  haksızdır bu kız. ilişkiler dengeli ve karşılıklı devam etmeli.

  (bkz: eşekmiyim ben ki üstüme biniyorsun)
  1 ... fibertombik
 4. 4.
  bir zamanlar benim yanımda hesap ödeyemezsin diyen kişinin, ayrıldıktan sonra paramı yedi,beni sömürdü dediği ve bir süre sonra peynir ismiyle anılan kız.
  ... donay
 5. 5.
  erkeğin intikamını yatakta aldığı kızdır.

  edit: kötü bir yazı olduğunu biliyorum fakat şimdiki gençlik denilen uçkur düşkünü insan topluluğunun bu mantıkta düşündüğünü gördüğümden dolayı söyledim.
  -1 ... ankun