1. 1.
  kaynak: https://www.mynet.com/esk...adi-110106526783#19583862

  tam tersi olsa günlerce ana haber bültenlerinde sunulacak, ekşi sözlük denen cringe yuvasında gündem olacak ve birtakım kadın haber sunucularının üzerinden prim üzerine prim yapacağı olay olacakken bıçaklayanın kadın olması üzerine kimsenin umurunda olmayan olaydır.

  Ota boka erkek terörü diyen meriç ve femisintlere inat kadın terörüdür. Annesini ayakkabıcıda itip düşüren kızdan, erkek arkadaşına kezzap atan kadından sonra kadın terörünün giderek arttığını gösteren olaydır aynı zamanda. Kadınların erkeklerle evlenmesinden önce sıkı bir eğitimden geçirilmesi ve erkeklerle boşanmaları durumunda nafaka ödemeleri gerekmektedir.
  20 -3 ... kazuo kiriyama
 2. 2.
  Kadın terörüdür feministlerin sikinde değildir cok net.
  15 -3 ... ne alakasi var oglum
 3. 3.
  Erkek ölünce kimsenin umurunda olmuyor maalesef nasıl bir berbat düzense bu.
  6 -1 ... misagi
 4. 4.
  dün de bi kadın eski erkek arkadaşının suratına kezzap atmıştı.

  bu bu hafta ikinci kadın terörü.
  10 -1 ... serdarsl06
 5. 5.
  Allah allah eskişehir’de kadınlar niye erkek arkadaşlarını doğramaya başladı lan. Olm n’oluyo bu şehre?
  3 -3 ... olu taklidi yapan mumya
 6. 6.
  Yeter artık yeter. Bu ölen kaçıncı erkek. Daha kaç erkek, iğrenç zihniyetli kadınların kurbanı olacak.
  7 -6 ... binaryyildirim
 7. 7.
  kadın cinayetleriyle erkek cinayetini yarıştırmak da çok yerinde bir davranış arkadaşlar. gözünüzü nasıl hırs bürümüşse adama üzülmek yerine kadın cinayeti oranlarıyla yarıştırıyorsunuz, cinayet üzerinden prim kasıyorsunuz. hastasınız.
  5 -5 ... wendy webster
 8. 8.
  aynı gün içerisinde 2. kadın terörü bu arada. benim sadece 1 haftada 10'a yakın saydığım erkek cinayeti olmuştu böyle ama onlar da gündem falan olmamıştı. bir erkeğin öldüğü olay sosyal medyada şehit olmak hariç prim yapmayacağı için hiç bir ünlü, fenomen vesaire paylaşmaz bunları + olarak feministlerin lincini yiyeceklerini bilirler.

  aynı güne ait bir diğer haber :

  https://www.sozcu.com.tr/...zune-kezzap-atti-5852791/
  4 -2 ... ne alakasi var oglum
 9. 9.
  köpek adamı ısırırsa haber olmaz ama adam köpeği ısırırsa haber olur. şiddet karşı biriyim eşitlikten yanayım. ama kadınların iki yüzlülüğü baydı.

  mesela bir kadın erkeği bıçaklayıp öldürmüş. kadınlar yorumda erkek kesin birşey yapmıştır, haketmiştir diye savunanlar. kızın biri başkasından hamile kalıp başka bir erkeğe iftira atıp babası öldürünce ses yok. kadir şeker in olayı ne oldu.

  sevgilisi döverken esnaftan yardım isteyip sonra esnafa saldıran şikayetçi olan. beni taciz etti diye , dövdü diye iftira atan. eşim benle ilgilenmiyor diye aldatıp. aldatma fiilini normalleştirmeye çalışan.

  psikopat , serseri , keyif verici madde kullanan erkeklerle beraber olan dağ başlarında alem yapan. heyecan macera uğruna hiç tanımadı erkeklerde ilişki için beraber olup şiddete maruz kalınca erkekler şiddetçi, şerefsiz , kötü diye tüm erkeklere kötü ithamlarda bulunanlar. kimsenin ne yaptığı beni ilgilendirmez ama tüm suçun tüm erkeklere atılması.

  feministler olarak gizli erkek düşmanlığı yapıp biz kadın hakları savunuyoruz eşitlik masalları anlatılması. erkekler ilgili şiddetsel ve hukuksal şeylerde sessiz kalmaları. biz erkekler olarak onları desteklerken siz kimsiniz kim oluyorsunuz vb terslemeleri. erkeklerin psikolojik şiddete maruz kalmaları.

  hiç birşey şiddeti savunmaz ve meşrulaştıramaz. adalet ve eşitlik önemli.
  3 -2 ... minmimeranim
 10. 10.
  devlet sesimizi öldürülmeden tüm paramıza nafaka adı altında çökülüp de intihara sürüklenmeden önce duymayacak mı...
  3 -1 ... telefoncu ekrem ii