1. 1.
  orospuluğun cinsiyeti yoktur. aldatan bedenen olmasa bile ruhen orospudur.
  ... super helix
 2. 2.
  Kadınların erkeklerden daha ayrıcalıklı olduğu bir dünyada böyle bir şeyin olması olağan dostum. Siktir et.
  1 ... sherlockholmesss
 3. 3.
  çünkü erkek aldatınca salt hayvani bir içgüdüyle aldatır. amacı güzel bulduğu arzuladığı kadınla sevişmek sonra hayatına geri dönmektir. ama bir kadın aldatıyosa, mutlaka ikinci adamda ilkinden daha iyi bir özellik bulmuştur. ilgi, statü, para... kadınlar boşu boşuna rahatlarını bozmazlar. eee bu durumda kız oç oluyo.
  1 -3 ... revy
 4. 4.
  aldatmayacaksın olum! sen koştun o kızın peşinden, ilk mesajı hep sen yazdın. türlü türlü şebeklikler yaptın sırf onun gözüne girebilmek için.

  bunları yaparken hiç düşündün mü senin için en iyisi o kız mı diye? yoksa sırf yüzünün güzelliğine sana pas vermesine mi tutuldun?

  sen girdin bir kere o taşın altına. yalanlarınla o kızın gözünü boyadın bir kere. artık ona karşı dürüst olacaksın. bir söz vardır ''yiyemeyeğin yarrağın altına yatmayacaksın'' diye.

  bunları bile düşünmeden ilişkiyi ilerletmişsen eğer aldatmayacaksın arkadaş! yoksa orospu çocuğunun tekisin işte.

  kadın neden aldatır onu da söyleyim; ya doğru kadını seçmeyi bilmiyorsundur o da aldatmıştır ya da sen ibnenin tekisindir.
  -6 ... eddie gluskin
 5. 5.
  Bir ortamda duydum bunu birinden, mevzu aldatmak değildi, kadının biri kocasını aldatıyor, ortamda bu biliniyor, ama bir görseniz sanki adam kabahatli gibi lanse ediliyor. Kadın için tutunacak dal arıyor diyen çıktı. içimden bu ülkede sizin gibi gerizekalılar çokken para avcısı türk kızı daha çok keriz marizler dedim.
  1 ... sosyalfasist
 6. 6.
  Şurada da feminist yalayici kriz gördüm ya helal olsun..cidden çok salaksiniz..

  Aldatmak sebebi ne olursa olsun savunulacak birsey değildir..cinsiyete falan bakmaz karakter problemidir..varsa partnerinle bir problemin siktiri cekersin ne bok yiyceksen ondan sonra yersin..hem Ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin diyosunuz..yok ya? Amk salaklari..

  Kadin aldatırsa erkek ibneymis de falan filan..böyle kız dusuremezsin ibis..erkek yalan söylüyorsa kendini farklı tanittiysa da siktir çekecek kadın, aldatmak ne lan?

  Sizin fındık kadar beyninizden kustugunuz acinasi fikirlerinizi sikeyim
  2 ... angmar
 7. 6.
  her ikisi de şerefsizdir.
  uzatmanın, edebiyat yapmanın anlamı yok.

  escortluğun cinsiyeti yok. net.

  şimdi buradan kız aldattığında bir sebebi varsa, erkek aldattığında da bir sebebi olmalıcılar da gelir.
  kız erkek aynı kafada olan herkes uzak olsun.
  1 -2 ... eylulsabahi