1. 1.
  Böyle bir anlayış olamaz. Kafanızdan senaryolar uydurup feministlerin düşüncesi diye yutturmaya çalışmayın. Amacınız ne bilmiyorum ama buradan sadece komik görünüyorsunuz.
  5 -5 ... darulmihen
 2. 2.
  orospuluğun cinsiyeti yoktur. aldatan bedenen olmasa bile ruhen orospudur.
  ... o komsu cocugu benim
 3. 3.
  Kadınların erkeklerden daha ayrıcalıklı olduğu bir dünyada böyle bir şeyin olması olağan dostum. Siktir et.
  1 ... sherlockholmesss
 4. 4.
  çünkü erkek aldatınca salt hayvani bir içgüdüyle aldatır. amacı güzel bulduğu arzuladığı kadınla sevişmek sonra hayatına geri dönmektir. ama bir kadın aldatıyosa, mutlaka ikinci adamda ilkinden daha iyi bir özellik bulmuştur. ilgi, statü, para... kadınlar boşu boşuna rahatlarını bozmazlar. eee bu durumda kız oç oluyo.
  -3 ... ifyouwannabewithme
 5. 5.
  aldatmayacaksın olum! sen koştun o kızın peşinden, ilk mesajı hep sen yazdın. türlü türlü şebeklikler yaptın sırf onun gözüne girebilmek için.

  bunları yaparken hiç düşündün mü senin için en iyisi o kız mı diye? yoksa sırf yüzünün güzelliğine sana pas vermesine mi tutuldun?

  sen girdin bir kere o taşın altına. yalanlarınla o kızın gözünü boyadın bir kere. artık ona karşı dürüst olacaksın. bir söz vardır ''yiyemeyeğin yarrağın altına yatmayacaksın'' diye.

  bunları bile düşünmeden ilişkiyi ilerletmişsen eğer aldatmayacaksın arkadaş! yoksa orospu çocuğunun tekisin işte.

  kadın neden aldatır onu da söyleyim; ya doğru kadını seçmeyi bilmiyorsundur o da aldatmıştır ya da sen ibnenin tekisindir.
  -6 ... eddie gluskin
 6. 6.
  Bir ortamda duydum bunu birinden, mevzu aldatmak değildi, kadının biri kocasını aldatıyor, ortamda bu biliniyor, ama bir görseniz sanki adam kabahatli gibi lanse ediliyor. Kadın için tutunacak dal arıyor diyen çıktı. içimden bu ülkede sizin gibi gerizekalılar çokken para avcısı türk kızı daha çok keriz marizler dedim.
  1 ... sosyalfasist
 7. 7.
  Sene 2018 olmuş, hala karşı cinse güvenenler kaldı mı? Bu kadar saflık dimağınıza zarar, gidin lavobya bir güzel ağzınızı parmaklayın ve kusun bunu.

  Neden diyorum bunu? Aldatma kavramı güvenden gelir, güvenmediğiniz bir insan isterse cum bucket olsun. Cürmü kadar hissiyatı olur mu?

  Bazı şeyler, öleli çok oldu. Devir ilgi, çıkar, seks ve daha çok seks devri.. bu yüzden güven duygusu için agir bir zihinsel engeliniz olması lazım ki aldatma durumuna bir tepki gösteresiniz.

  Sevgililikten bahsetmiyorum bile, kırkyıllık fuckbuddy e kılıf uyduracak kadar aptal olan tek ülkeyiz. Vallahi bak.

  Hem Ekşi de az okumuyoruz, kocasını aldatan kadınları. Ya da orospu.. pardon kadınlar kulübü, bilmem ne soruyor olmadi güzin ablada da karşımızda her şey. Ruhlarındaki minik ve aciz orospuyu nasıl söyleyiveriyorlar, anonimligin güveniyle.. pişmanlığını yazarken bile ıslanıyorlar.

  Ya gerçek hayat..? yani sevgilisi olan bir kız hiç mi sirnaşmadi size? Bana geldi de bir ikisi..

  ya Evli fatmalar, meltemler, ayşeler? Kocişkoları eve ekmek getirmeye gittiğinde, bir oda da kulağına fısıldanan; Kocan böyle sikiyor muyu duyunca hiç mi sulanmadi? Orgazmdan inletmedi ortalığı?

  Ya Günümüzün çağdaşlarına ne oldu? ekonomik özgürlüğün olan, feminist tayfa pelinler, sudeler, eylüller? içlerine erekte bir uzuv girmesinin, hiç yalanmamış gibi göğüslerinin yalanmasının heyecanından sonra sevgilisine, eşine bir kol saati alarak kendini teselli hiç mi etmedi?

  Erkekler de aldatır elbet. Lakin, olay yüzeyseldir. Sikmek istedim ve siktim. bir fahişeyi siker gibi siktim sadece. Evet, ağzına da iyi alıyordu. Olay bu.

  Lakin kadınlari vurgulamamin sebebi farklı. Bir çoğu Olayı kutsallaştırmaya, içine bir duygu katmaya, masum bir kedi gibi sütü döktüm ama sende yanlış yere koymasaydın diyerek kendilerine bu olayı hak bilmek istiyorlar.

  Ulan asdfhmgfjkj. Hızlı Kökle, parçala, dibine kadar sok. evet aşkım ver ağzıma.. diye inledikleri eyleme bu kadar anlam yükleyecek tek canlı da bunlar herhalde. Duygusal bosluktaydim yheaa..

  Neyse lan gece gece ne yazıyorum amk. Haydi iyi sevişmeler size.
  2 -2 ... mdhouse
 8. 8.
  Şurada da feminist yalayici kriz gördüm ya helal olsun..cidden çok salaksiniz..

  Aldatmak sebebi ne olursa olsun savunulacak birsey değildir..cinsiyete falan bakmaz karakter problemidir..varsa partnerinle bir problemin siktiri cekersin ne bok yiyceksen ondan sonra yersin..hem Ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin diyosunuz..yok ya? Amk salaklari..

  Kadin aldatırsa erkek ibneymis de falan filan..böyle kız dusuremezsin ibis..erkek yalan söylüyorsa kendini farklı tanittiysa da siktir çekecek kadın, aldatmak ne lan?

  Sizin fındık kadar beyninizden kustugunuz acinasi fikirlerinizi sikeyim
  1 ... angmar
 9. 9.
  Tamamıyla katıldığım önerme. Erkek aldatırsa oç kız aldatırsa performansta sorun vardır.
  -1 ... yedek yazar
 10. 10.
  Her zaman aldatan kısım kadınlardan çıkar erkeklerden değil.
  2 -1 ... fyodor paskevich