1. 1.
  'erkek adam ağlamaz' gibi bir düşünceyle söylenegelmiş ve yanlışlığı en azından benim için tartışmaya kapalı,düşüncenin cümleye dökülmüş şeklidir.
  1 -1 ... puldüşü
 2. 2.
  yanlış bir önermedir. varolan birşeyi neden gizleyesin ki. sevgiyi belli etmekle erkeklik aşınmaz, hem sevilen de sevildiğini bilmek ister, belli ederseniz onu da mutlu etmiş olursunuz. yoksa siz de mi sadece kendi mutluluğunu düşünen, sevgilinizinkini umursamayanlardansınız?
  2 ... rabbit
 3. 3.
  belli edenlerin sonu icin :
  http://www.youtube.com/watch?v=458SDb26zJE+
  1 ... mulayim
 4. 4.
  (bkz: yok öle bişiy)
  2 ... esprimakinasi
 5. 5.
  ilişkilerinden sevgi sozcuklerini ve duygusallıgı ellerinden geldigince cıkarırlar. en duygusal konu$maları "seviyorum ulan" olan, maganda familyasına baglı insan tipidir.
  2 ... bilincli tuketici
 6. 6.
  erkek adam sevgisini belli etmez bu yuzden de elindekini kaçırır,pişman olur belli etmez.iş işten geçmiştir oğlum denir dönen yar geri dönmez.
  2 ... ozlm
 7. 7.
  buradaki belli etme toplum önünde yapılan ve sizi zoraki bir karar vermek zorunda bırakan bir durum ise etmemesi daha hayırlı olan olay . reklam kokan hassasım diye bağıran ilan-ı aşklar.
  1 ... handushka
 8. 8.
  erkek olan adam kadınını kollar, mutlu eder. onu aglatmaz, aldatmaz... ya$atır, ya$landırmaz... geri kalan fasa fisodur. kadın sevgi sozcuklerini duymak ister. erkek adam kelimeden korkmaz. sevdigini belli etmektek korkmaz. 2 kelimeden korkan adam, sadece kadınına kar$ı erkek olmaya mahkumdur.
  2 ... bilincli tuketici
 9. 9.
  (bkz: nalakasi var biiiiggg)
  (bkz: o ne sacma bi düsüncedir yarabbiy)
  -1 ... kopush
 10. 10.
  erkek adam kız milletini sevmez, erkek adam kalpsizdir, ruhsuzdur diye devam edicekmiş gibi duran başlıkımsı.
  1 ... freedean