1. 1.
    Delikanlılık kitabının 6. Madde 1. Fıkrasında geçen kuraldır. Birbirinizi böyle gaza getire getire sıfırı tutacaksınız söyleyim.
    3 ... rumpelstiltskin
  2. 2.
    çanı düşük tutmaya çalışan inek bir kızın lafı olabilir. dikkat edin göte gelmeyin beyler.
    ... 7777777
  3. 3.
    Lys ve kpss puanlarından belli oluyor canım...
    ... console
  4. 4.
    Ulen biriniz de çıksın "ben geleceğimi düşünüyorum geleceğini düşünen adam ders de çalışır ödev de yapar" desin.
    4 ... ucanfilimvar
  5. 5.
    ben nü resim yapardım . not verirlerdi . sonra alışkanlık haline geldi. hep kağıt boş hep kağıt boş.
    ... hissiyatsiz
  6. 6.
    erkek adamı bilmem ama, babamın dediğine göre benim lisede yaptığım eylemdir.
    veli toplantısı zamanı ailem gitmiş, sırayla öğretmenlerle görüşüyorlar. geliyorlar matematik hocasına, diyorlar biz asilsen’in velisiyiz, hoca derin bir nefes veriyor ve başlıyor söze.
    “kötü desem değil, iyi desem değil. yani şimdi biri asilsen’i ikna etse ve asilsen ben matematik okumak istiyorum dese, şu son bir ayda başlasa çalışmaya, bunu başarabilir. ama istemiyor.”

ardından sınav kağıdımı gösteriyor aileme. önceki sınavdan 100 alan ben, bir sonraki sınavı canım yapmak istemediği için boş vermiş gitmişim.
    korkmuyor da ha diye eklemiş.

tabi ben bunu hatırlamıyorum. haha.
    ... asilsen