bugün

(bkz: evli erkek)
düşüren adam için artık herşey bitmiştir, yıllarca besleyip büyüttüğü karizma bir anda ayaklar altına alınmıştır. artık tüm gözler onun üzerinde ve de açıklama yapmasını bekler gibidir. en iyi çare beldeki silihı çıkarıp ya bakanlara ya da kendine sıkmaktır. *
kiz arkadasi ya da karisi inanilmaz olculerde daginik olan insan turudur
bagsur olan erkek
kanlı bagsur
aman derim,allah derim adınız tüm camiada fatih ürek 2 diye anılır valla...
çantayı, montu üzerinde ağırlık yapacak ne varsa bırakıp, koşar adımlarla bulunduğu mekanı terketmesi gereken insan modelidir.
bu durumda en iyi yalan...yok abi anlamadım gökten,havadan neyin düştü vallahi demek
ıyyyyyyy
(bkz: rezil olunan anlar)
kiz arkadasi* olan dikkatsiz erkektir bu pedi dusuren. eger arkadaslarinin yaninda dusurduyse epey alay konusu olacaktir buyuk ihtimalle.
alakali olarak (bkz: molped in var mi)
mause pedi ise sorun yaratmayacak durum.
(bkz: karizmanın yerlere düşmesi)
hediye kazanacak abisi o.
anasının, bacısının, kız arkadaşının olması muhtemel olduğundan garipsenmemesi gereken durum. ''utanılacak ne var lan bunda??!! varsa bir durum yaparız açık oturum'' der gibi bakılmalıdır akabinde gülmek için yer arayan gerzeklere..
erkek davulcu ise son derece normal olan durumdur. Hatta ped düşmüyorsa şaşırılmalıdır. Ancak ve ancak bahsedilen ped stick control çalışma pedi değil de hijyenik kadın bağı ise o zaman şaşırılabilir.
ultra light bi şahsiyettir.
daha evvel askere gitmiş arkadaşlarından aldığı öğütlerle postal tabanına koymak için ped almış er kişinin başına gelebilecek durum.
düşen pedin markası molpedse "delikanlı erkek"denilesi durum.
ozel gunlerinde rahatca oturup kalkmayi kendisine yasam ilkesi edinmis erkektir. evet evet. o dur.
sorulduğunda burnumu sümkürmek için taşıyorum cevabının muhtemel olarak geleceği rezil rüsvan bir durum. yada kız arkadaşımın işi vardıda bugün ben onun yerine adet gecireceğim cevabıda gelebilir.
(bkz: benim orkid kullanan erkeklerle isim olmaz)**
kendine güveni olduğu için tanga giyen ve pedlik işi olmadığı için kullanmadığı pedini çantasında taşıyan erkektir.
centilmen erkektir. * sigara icmedigi halde cakmak tasiyor da olabilir.
her durumdan vazife çıkartan erkeğin başına gelecek durumdur. john benjamin konusu olsa da ilkelerinden taviz vermeyerek amaca ulaşacaktır erkeğimiz. erkeğimiz derken, topluma ve dolayısıyla birinci çoğul şahsın kapsamına giren bana mal olmuş* erkek değildir hafız. dikkatinizi celbederim.
anırılarak gülünesi bi durum.
sevgilisinin acil durumları için yanında taşıyordur, düşünceli erkektir. nadir rastlanır.