bugün

saçma takıntıları kendine prensip edinen kişiliktir. ağlamak güzeldir ve cinsiyeti yoktur. ağlamak gelmişse içten sebebi ne olursa olsun meken neresi olursa olsun ağlanmalıdır. ağlamak güzeldir.
ağlatana kadar şeedilmesi gereken zihniyettir. bak bakalım ondan sonra ben errkekim diye dolaşabiliyor mu ortalıkta dayı dayı.
makyajım akar ağlamıyım diye düşünen zihniyetle paralellik gösteren zihniyettir.
ağlamak gülmek kadar normal karşılanmalıdır.
"Erkekler ağlamaz" şarkısının da payı olabilir.
her şeyi içine atan,* kanser olma ihtimali yüksek olan erkektir.
toplumumuzda tee küçükken erkek çocuğa '' aaa erkek adam ağlar mı? ne kadar ayıp'' gibi saçma bir dayatmanın getirilmesi.
(bkz: plastik erkeğin naylon göz yaşları)
odun erkek modelinin en güzel örneğidir. küçüklükten itibaren erkek ağlamaz, duygularını belli etmez, canı yanmaz, dayak yemez mantığıyla yetiştirilmiştir.

sen dayak yemezsen ben dayak yemezsem kim yiyecek bu dayağı ya da robotmusun ki sevincini havaya silah sıkarak gösteren sen hüznünü içine gömeceksin, sonra acısını başkalarından çıkartacaksın.
* delikanlı imajını bozmamaya çalışan erkektir, ya da çok soğukkanlı ve duygusuzdur.
ağlamak, çaresizlik sembolüdür... zayıflıktır, iradesizlik veya duygu sömürüsüdür; sevilen bir varlığın ölümüne çaresizlikten ağlanır, yapacak bir şey yoktur... terkeden sevgiliye ''beni bırakma'' diyerek ağlamak iradesizliktir. oyuncak diye tutturan çocuğun ağlaması ise duygu sömürüsüdür...
erkektir. kadından üstün olan bir diğer yanıdır acısını belli etmemek. salya sümük ağlayan bir erkeğe nasıl güvenilebilir ki?
güçlü olmanın, önder olmanın bir bedeli vardır. erkekler için bu duygularını saklamaktır.
model olabilecek erkektir.tip hatta güruh şeklinde de adlandırılabilirler. kısaca tespit kurbanı erkektir. artık herşey için çok geçtir.
güncel Önemli Başlıklar