1. 1.
    hani vardır ya bu profiller...

yok erkeğim terfi alsın diye patronu ile yattım. erkeğim hapse düşmesin diye hakim ile yattım. erkeğim otobüsü kaçırmasın diye şöför ile yattım... erkeğimi öldürmesin diye eski psikopat sevgilim ile yattım...

gece gece bir kitap sayesinde aklıma geldi bu kadın tipleri.

bence hayatı yalan bu kadınların... hani fedakarlık kisvesi altına saklıyorlar yaptıkları haltları...

böyle bir olay başıma gelse şahsen bir erkek olarak. benim için onurunu ayaklar altına alan bir kadına saygı duyar mıyım evet. peki sevgi hayır... sana saygım sonsuz derim... evimde yaşa yemeğin suyun benden ama yatağıma bir daha giremezsin... tabi gerçekten bunları benim için yaptıysan... değilse evimde de kalamazsın... şahsen bana sorsan hiç bir iş benim sevgimin masumiyetinden önemli değil yeni iş bulurum olmadı limon satarım... sen o terfiyi benim için değil alt metninde kendi rahatın için istedin... hayalimde ki iş bile olsa onurumdan önemli olamaz. hapis miş. peh onu da benim için yapmadın. alt metninde yalnız kalmaktan korktun... otobüs meselesi geyikti... son mesele için ise... onurundan vaz geçmeden önce böyle bir manyak var diye bana haber vermeni tercih ederim. el mi yaman bey mi. sonuçta bir erkeğin görevlerinden biri kadının onuru için savaşmaktır. elim armut toplamaz. neler yapabileceğimi görmeden anlyamazsın...

özetle mantığım bu kadınları aklayacak bir bilgi üretemedi.

size puanım sıfır bayanlar...
    4 -2 ... uzay muhtari
  2. 2.
    Gerçek hayat binbir gece dizisindeki gibi değil ki...eski zamanlarda da yaşamıyoruz yani. Bu bahaneleri kullanan kadın da görmedim zaten. O kadar da değildir yani.
    ... vasilissa
  3. 3.
    kim oğlum kocam terfi alsın diye patronumla yattım diyen.

adamın karısıyla yatan patron adamı çalıştırır mı yanında.

hangi dizilerde gördünüz bilinmez ancak Türkiye'de bu sayılan bahaneleri duymanın imkanı yoktur.
    bir kere sayılan şeylerin hiçbirisi kocanın şartlarını iyileştirmez, aksine kötüleştirir.

paralel bir evrende belki.
    ... raduyev