1. 1.
  zaman zaman afrodizyak etkisi yapan kokudur. ayrıca leş kokusu ile doğal ter kokusu ayrı şeylerdir.
  6 -1 ... karin
 2. 2.
  seven kadın ise ve o koku sevdiği adama ait ise sabaha kadar o koku ile uyuyabileceği, o kokunun ruhuna işlemesini isteyebileceği kokudur.*
  7 ... female demon
 3. 3.
  halı saha, soyunma odasında , insan kendinden ve hemcinslerinden nefret ettiren kokudur.

  millet romantizmde.
  8 -1 ... guzunamca
 4. 4.
  insana nefesini ne kadar süreyle tutabileceğini öğreten kokulardan biridir.
  edit: hepsi değil.
  3 -3 ... meydanbenim
 5. 5.
  peri padişahının oğlunda dahi itici gelecek kokudur. lakin bazı erkekleri anneneleri bebekken tuzlarlar ter kokmasın diye, aman efendim yaman efendim, o ne misk-i amberdir öyle.
  3 -1 ... zuzie
 6. 6.
  başkasına hoşta gelebiliyormuş, bunu öğreten koku! lan benim kendi terim, bana hoş gelmiyor denilesi kokudur!!!
  4 ... scary59
 7. 7.
  hiç mi suyu keşfetmedin aslanım diye hayıflandığın durumdur. ten kokusu ile leş gibi ter kokusu bir değildir beyler. hem siz hala rolon kullanmayanlardan mısınız?
  4 -1 ... demeteren
 8. 8.
  sevdiğin erkeğinse özlenebilecek bi kokudur kendileri.
  4 ... salcali kalca
 9. 9.
  bir nevi insan dışkısı-atığı olan şeyin çekici gelmesi, birleşme isteğini göstermek için birbirlerinin arkalarında dolanan kedi-köpek vs.nin yaptığını andırdı bende. gerçi sadece kedi-köpek değil öküzler falan da böyle. hayvanlar alemi işte.
  -2 ... krusty
 10. 10.
  belgesellerin birinde karşı cinslerin ter kokusundan bağışıklık sistemlerinin benzerliklerini farkedebildikleri ve ona göre eş seçtiklerinden bahsedilmiştir.

  mesela bayan için erkeğin ter kokusu rahatsız etmiyorsa hatta çekici bile geliyorsa bu erkeğin bağışıklık sisteminin çiftleştiklerinde kadının bağışıklık sistemi genleriyle birleşiminden gelecek nesillere daha çeşitli ve etkili bağışıklık sistemli birey çıkarabileceklerinin kanıtıymış.

  velhasıl bu işin altında da romantizm falan filan değil bilim çıkmıştır, yani sevdiğinin ter kokusu sana güzel gelmez ter kokusu güzel gelebilecek adamı sevmek için seçersin.
  4 ... selim pusat