1. 1.
    arkadaş olarak bile sevmiyodur bırak hoşlanmayı.
    2 ... littlephony
  2. 2.
    Muhabbetini Kurduğunuz Gelecek hayalinin içinde sana da yer vermiş ise.
    5 ... kaybolantukenmezkalem
  3. 3.
    ucundan göster, her gün ilerleyerek bir tarafını göster, arada bir yerlerini öp öptür yalat yala. zamana yay. sonra bakmışsın bir kaç ay geçmiş ve sana aşık.
    7 -2 ... mavi cop kutusu poseti
  4. 4.
    Anlamayın kadınlar, anladığınız zaman bırakıp gidiyorsunuz, hep ikilemde kalın o belirsizlik beyninizi kemirsin, inşallah.
    7 -1 ... just millionaire
  5. 5.
    anlaşılmaz sezilir.
    1 ... monk of monkmountain
  6. 6.
    gözlerinizin içine bakarak konuşuyorsa, sizi koklayarak öpüyorsa; emin olun sizi çok seviyordur.
    3 ... ozzy osbourne
  7. 7.
    Erkekler genellikle arzu ile sevgiyi birbirine karıştırma eğilimindedir. Benim en çok neyimi özlüyorsun ya da neden benimle birliktesin diye sorun.

Cevap kaşınız gözünüz ise büyük olasılık sevgi denilen şey şehvettir.
    3 ... sassanach
  8. 8.
    tecrübeli ve olgun erkek olarak sorunuza cevap vereyim, iyice okuyun ergenler.
    ileriye dönük konuşur, ailesinden bahseder, aileni merak eder, özel hayatını sık sık sorar , evlilik sohbetlerine ara sıra giriş yapıp çıkar, koruyucu olur, senden aldığı hediyeyi çok basit olsa bile saklar ve değer verir, kıskanır, gözlerinin içine dikkatli bakar ve aynı bakışı göremezse bakışlarını kaçırır, sonra tekrar çaktırmadan bakar, her erkeğin yapısı farklıdır ama bu sıraladıklarım geneldir, kendi kadınsı içgüdülerini de eklemeniz lazım, sonra topla hepsini ve değerlendirme yap, içgüdülerin ne diyorsa odur.
    takıldığınız konu olursa cizlavit ağabeyiniz buralardadır efendim, seve seve yani.
    13 ... cizlavit
  9. 9.
    Bizim hoşlandığımızı ya da sevdiğimizi anlamıyorsanız çok büyük bir “alık”sınız demektir. Tebrikler.
    3 ... david gilmourun parmaklari
  10. 10.
    Belli ettiğim ilk an terk edildim. O yüzden belli etmemek gerek.
    3 ... subjektifadam