1. 34.
    Sağlanamaz. Sadakat aileden ve şereften gelir.
    ... yasemince
  2. 33.
    dolu jarjörle dışarı salmamak tatminsizlik hastalığı olanlar hariç her erkeği eve bağlar.

yalnız jarjör boşaltma ameliyesi, al bakayım şu çay bardağını işe gitmeden banyoda doldur görücem tarzında değil de daha zekice teknikler kullanarak -misal kocanız akşam televizyon seyrederken donsuz vaziyette bir hizmetçi önlüğü takıp ona çay servisi yaptıktan sonra önünde eğilerek sehpanın tozunu almaya çalışmak gibi- gerçekleştirilmelidir.
    -1 ... pitislarin hamcisi
  3. 32.
    tasma ile hergun ayni saatte ait olacagi yere baglanir. bir sure sonra tasmasiz olsada oradan ayrilmayacaktir.
    ... yedirenklidivit
  4. 32.
    Asla böyle bir çabam olmadı. Adam olan , vicdanı olan kalır zaten. Bunlar yoksa birşey yapamam.
    1 ... zeypenn
  5. 31.
    eşler birbirinin namus ve sadakatinden sorumlu değildir.
    ... monk of monkmountain
  6. 30.
    Ben gerekeni yaptığım halde sadık kalmıyorsa konu beni aşar, sadece kendisi sorumlu olur bundan. Ben görmesem Allah görüyor. Benden değil Allah'tan korksun.
    2 ... serpil silahliperi
  7. 29.
    Yaw ne uğraşıonuz mesela ben kocamı sürekli aldatıyorum ki o beni aldatmış olmasın..aldatsa bile ben de o esnada aldattığım için aldatılan kadın olmaktan kurtuluyorum..
    ... revenge girll
  8. 28.
    Bir anne olarak aldatmanın, maymun iştahın iyi bir şey olmadığını öğretmek ha bir de karşısındakinin de duyguları olduğunu saygı duyması gerektiğini tembih etmek olabilir.
    Bir erkeğe adam olmasını ailesi öğretir, eşi sevgilisi değil.
    4 ... margerita
  9. 27.
    Cok basit.

Birkaç ay içinde Makas kullanmayı öğreniyorsunuz. Sonra erkeği siz tıraş etmeye başlıyorsunuz.

Bitti gitti.
    2 ... odysseus
  10. 26.
    Erdemli erkek/ kadın için parmağınızı oynatmaya gerek yoktur.

Size olan saygısından ziyade kendi özsaygısı gereği sadakat unsuruna halel getirmez.

Gerisi için ise söylenecek tek cümle vardır.
    Yolcu abbas,
    Bağlasan durmaz.
    11 -2 ... zeytinyagli dolma kalem