1. 1.
  madem sünnet sağlığa yararlı bir şey biz aciz varlıklar bu işi yaratıcıdan daha mı iyi biliyoruz? bu yaratıcıya hakaret değil midir? dinde yeri olmayan sadece kültürel bir ortadoğu adeti ile neden erkeklerin penisini sinirlerinin de bir kısmı alarak hissizleştiriyorlar? yazık değil mi pipimize?

  edit: (#39038184) arkadaşım bak senin bahsettiğin şey sadece istisna bir hastalık. bütün bebekler anomalili doğmuyor. veya bu başka bir hastalık da olabilir ama sonuçta bütün bebekler hastalıklı doğmuyor. ama senin mantığına göre bütün erkekler sünnetsiz doğduğu için hepsi özürlü veya hastalıklı ve tedavi edilmesi gerekli şeklinde bir sonuç ortaya çıkıyor. yani yaratıcı bütün erkekleri penisinden özürlü veya hastalıklı olarak doğuruyor öyle mi?
  1 -2 ... kan ve cikolata
 2. 2.
  O mantikla anomalili dogan insanlara da hiçbir tedavi uygulanmamali. Mesela bir bebegin kalbin ventrikulleri arasinda defekt varsa doktorlar biraksin kendi haline. Allah nasil yarattiysa o saglikli olanidir ve o kisi öyle birakilmalidir mantigi buna cikar.
  1 ... greatwhiteshark
 3. 3.
  kivreler ortaya çıksın diyedir.
  ... teflon
 4. 4.
  Sünnet olmak gelenek veya dinsel ibadet olsun diye degil, fizyolojik fayda açisindan düsünülerek yapildiginda vücuda faydali bir olay. O yüzden yapilmasinda bir engel görmüyorum.
  ... greatwhiteshark
 5. 5.
  Sizin yaşamdaki seçeneklerinizde sizi hür bırakan bir yaratan var.Özgürlük bu değil mi?
  ... irradiance