1. 1.
    kadınlar açısından erkeklerin yarış atına dönmesi.

bu ne amk la yok fazla kazan, yok konum ünvan olarak üstün ol, yok her şeyi karşıla öde , dosta güven düşmana korku sal yeter amk yeter.resmen kadın seçme sınavı gibi. hele bide kök'ü kaldıramıyosan yada mutlak değerden çıkartamıyosan bittin.

alayınıza boş kağıt .
    4 ... arsizz
  2. 2.
    otorite koruma amaclı da anlamsız bu çaba.
    1 ... jokerinsurati
  3. 3.
    böyle bir 'zorunluluk' yoktur, saçma zaten. bugün bende para olur yarın sende. anladın.
    ... healing potion
  4. 4.
    bunların hiç birine gerek yok. olabileceğiniz kadar kötü olun. kazanmaya başladığınızı göreceksiniz. iyi insanlar neden çoğunlukla yalnızdır? neden çok güçlü değillerdir?

çünkü onlar kötü değildir. iyilik yapıyorsunuz diye kimse size yaranmak istemez. ama kötüyseniz herkes size yaranmak ister. bu bir algıdır.
    ... handsomekont
  5. 5.
    çok basittir.

kadın hamile kalır, emzirir, çocuk yetiştirir. çocuk büyüdükçe de yakinen ilişki içerisinde olur babasına kıyasla.

bu hem fiziksel hem ruhsal sebeplerden dolayıdır.

2 çocuklu bir kadın şayet işi bırakmazsa nereden baksanız bu dediklerim 5 senelik bir iş gücü kaybı eder.

kadın 18 ay işe gitmedi ücretsiz izin aldı diyelim ki. iki maaş tek maaşa düştü ve çocuk masrafı türedi. yani kadının da erkeğin de standartlarının yarıya inmesi demek en az.

bir zorunluluk olmasa da bu talepler bu tür durumlardan doğmuştur.

Ben böyle bir talep içerisinde değilim, eşim benden çok kazansa da bunu sorun yapmam. Eşimin de bana çok kazanmak zorundaymışım gibi bakacağını sanmıyorum. Ama bu durum genelin içinde olduğu durumdur. Doğrusu yanlışı tartışılır.

mülkiyetin yüzde 97 sinin erkeklerde olması da cabası. erkeğin paraya ulaşma şansı toplum düzeninden dolayı çok daha kolaydır. bu da bu misyonun erkeğe yüklenmesini getirir ilaveten.
    1 ... raduyev