1. 1.
  yapacağı en büyük mallıklardan biridir. kadın saniyesinde onun bir ezik, bir zavalli olduğunu düsünüp soğur.
  1 -2 ... morat
 2. 2.
  dünyanın en dogru adamı bile olsan kadın "zaten cepte" gördüğü adamı çekici bulmaz.

  erkek karşısındaki kadına ne kadar ihtiyaç duysa da ulaşılmaz ve kadına doymuş çapkın adamı oynamak zorunda. hem de tiyatrocu gibi.
  ... morat
 3. 3.
  Agalar kadın sana ihtiyacım var diyen erkeği niye reddetsin. Ya karşınıza çıkan kadında sıkıntı var ya da sizi beğenmemiş.

  Bir ben mi şu dünya da bu sorunlar ile uğraşmıyorum lanet olsun.

  Bu arada sakın düşündüğüm şeyi yapmadınız dimi? Hani bu lafı ayrılık aşamasında söylemek gibi bir hata...

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2191811/+
  1 ... uzay muhtari
 4. 4.
  abazanlıktan yatak, yorgan, yastık, bilimum çiftlik hayvanı, damacana, kapı sikilen bir toplum. kadınlar durumun farkında. en embesili bile peşinde bir sürü ile dolaşıyor. genel olarak erkeğe ihtiyaçları yok. onlar için ulaşamayacaklari erkekler cezbedici.

  kadına sana ihtiyacım var diyen adam yedek klübesinde yerini alır.
  ... morat
 5. 5.
  Ezikliktir. Kimse kimseye muhtaç değil neredeyae 30a geldim hayatımda ağzımdan çıkmamış çıkmayacak olan kelimedir. Olmadı mı next bu kadar.
  ... sairlerparkindakiyalnizadam06
 6. 6.
  "testesteron tavan yaptığında" şeklinde bir gizli giriş cümlesi olması muhtemel söylemdir. aslında ne erkeğin kadına ne de kadının erkeğe ihtiyacı var. erkeklerde olay tamamen cinsel ihtiyaçlar kadınlarda ise maddi ihtiyaçlar olmuş artık. birbirimize dayanak olalım beraber yaşlanalım aşk yaşayalım olayları bitti bitecek gibi. hani kutsal kitapta deniliyor ya kıyamet alametleri şunlar şunlardır diye. işte orada geçen toplum ahlakının bozulması tam olarak bu aslında. herkes bedenini beslemenin derdinde ruhunu beslemeyi düşünen insan sayısı iyice azalmış. bu da fiziki ihtiyaçlar ( kadının vücudunun bozulması erkeğin yetersiz gelmesi veya parasının bitmesi gibi ) karşılanamayınca insanları başkalarında arayışlara itiyor. sonra akşam haberleri neden 3.5 saat sürüyor diye soruyoruz. olaylar bitmiyor ki anasını satayım..
  3 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Allah hiç kimseyi bir insana muhtaç bırakmasın.
  2 ... judas
 8. 8.
  Bu cümleyi ask veya değil kimse kimseye söylememeli, malesef bu söylendiğinde deger azaliyor , nasil olsa benim deniliyor. Ihtiyaciniz olsa bile bunu dile getirmemek gerek.
  5 ... giden gider
 9. 9.
  Bir erkek olarak gayet hoşuma giden cümle. Fakat 25 yıldır bu cümleye layık bi kız görmedim.
  1 ... gozlerinmeyhanesiisback
 10. 10.
  Abartılı cümleler kuran insanlar samimi gelmiyor.
  ... black labell