1. 1.
    Malesef ülkemizde fazlasıyla olandır. Psikolojik bir hastalıktır bu. O denli bir hastalıktır ki başkalarının cinsel maceralarını ağzı açık dinler sanki kendi skmiş gibi haz alır kodum abazanı. Ulan bu devirde eğer azıcık insana benziyorsanız sekse ulaşmamak için mal olmanız lazım. Arkadaşlar 45 50 yaşında çoluk çocuk sahibi kadın erkek farketmeksizin ne işler görüyor aklınız almaz ama bu acı olaylar yaşanıyor. Evli biri bile başka evli kadınlarla rahat rahat bu işi görüyorsa( kesinlikle iğrenç bir durumdur aldatmak) bekar halinizle birini bulamıyorsanız afedersiniz ama kesin atın mk.
    3 -4 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Bulamadıkları için olabilir mi? Avrupa'da olsa böyle mi olurdu?
    -3 ... the heartkiller
  3. 3.
    Tabu mabu hikaye.
    Hormonlarin testesstoron denen zıkkimin altina saklaniyorlar ve karşılarindaki kadina teklif ediyorlar. Sürekli sürekli arzulandiği hissettirilen kadin da veriyor dirt talkı ondan sonra seyret bunlardaki hormonu.
    Akillari çıkıyor.

Ha sorsan silmedigi bir leylek kalmis ki gercekten öyle erkekler var.
    Ama hala abazanlar.
    Niye ben de bilmiyorum
    1 ... las amores son mentiras
  4. 4.
    Halen bulamadıkları için diyen arkadaşları görüyorum. Bulamayan adam ya çok çirkindir ya da basiretsizdir. Sokakta dikilip bir kız gelsinde benimle sevişir misin desin diye bekliyordur. Öyle bir dünya yok.
    -2 ... ktm li aynasiz
  5. 5.
    Kadınların daha çok abartmak istediği ama abartamadığı. erkeklerin ise sanki kendilerine ayıp değilmiş gibi ulu orta konuşabilmelerinden kaynaklı abartıldığı iddiası ortaya çıkmaktadır. diye düşünüyorum. belkide kadınların beklentilerini karşılayamayan bir ton erkek olduğundan dolayı çenelerine vuruyordur. neyse abartmayın arkadaşlar odaklanın.
    -1 ... redkidin delikli golgesi
  6. 6.
    insan elinde bir meşgale olmazsa içgüdülerine yönelir.

bu ülkenin erkeklerinin çalışan çalışmayan yarısı eve geldiğinde televizyon karşısında uyuyan, günün büyük saatini çay sigara yapmaya harcayan, mesai saatinde milliyet galeriden ünlülerin bikinili göt fotoğraflarına bakan insanlar.

bu insanın mutmain olacağı hususlar yemeye, içmeye, sigaraya, cinselliğe indirgeniyor. hayat amacı kanında daha fazla dopamin gezmesinden ibaret kişiler ortaya çıkıyor. bu da ilk olarak uçkura vuruyor.
    bu doyumsuzluk elde etmeyle de geçmiyor. böyle bir insan sabah sekse ulaşsa öğlen tekrar aynı iştahla isteyecek.

çalışmaya, ilim öğrenmeye, meşgale edinmeye yaş biçilmez. bunların durması demek hayatın boka sarması demektir.
    9 ... raduyev
  7. 7.
    Tabular, toplumun dayatması ve eğitimle ilgili sorundur. Cinsellik doğal bir şeydir evet ama herşey o olamaz. Bir bütünün sadece bir parçasıdır. Tüm hayat onun üzerine kurgulanamaz yaşanamaz.
    -1 ... parasiz napolyon
  8. 8.
    Bu konuya değinmemin asıl amacı basit bir eylem olan sekse yoğunlaşan beyin hayatın anlamını sorgulamaktan ve yaşamdan keyif almaktan aciz kalıyor. Üretmek ve öğrenmek yerine hayvansal duygularının esiri oluyor. Seks düşüncesi insanın kendini bulma ve tanıma özelliğini köreltiyor. Bu sebeple abartılmaması gereken ve fazla kafa yorulmaya layık olmayam bir ihtiyaçtır seks.
    ... ktm li aynasiz
  9. 9.
    Türkiyede çok abartılmış bir eylem. Nasıl oldu bu anlamadım. Küçük çocuk bile cinsellik düşünüyor.
    ... takver
  10. 10.
    Pipisini, vajinaya sokunca sağda solda Caka satan, 5 gün nutuk atıp kafa ziken keko erkektir.
    ... cimbomlu yazar