1. 1.
    erkeğin "kızım hiç girişme benle birek güreşine,şimdi bileğin filan incilecek,al başına belayı" diyerek büyük bir kasalmayla kadınla bilek güreşi yapması ve kadının onu yenmesi,erkeğin gururunun ayaklar altına alınması durumudur.
    2 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    Kadinin sisman oldugu durumdur.yoksa normalde erkekler yenilmez denen olmamali denen vaka.
    (bkz: kadinin fendi erkegi yendi)
    1 -2 ... hexagram
  3. 3.
    akabinde valiz toplanarak yeni şehirler gezme, dünyayı baştan keşfetme gibi aktivitelerin yapılması gereken olaydır.*
    ... redwinemania
  4. 4.
    erkegin çok başarısız bir çeşit kur yapma taktigi.
    -1 ... exonotzor
  5. 5.
    gayet normal bir olaydır. bilek güreşinde güçden daha önemli olan şey doğru pozisyon almaktır
    ... juansebastianveron
  6. 6.
    kemik ve kasları güçlü olan kadınlar için abnormal karşılanamayacak durum.
    ... amadeus
  7. 7.
    abla iyi spor yapmış dedirten olaydır!!! arkadaslarının arasında böyle bir olaya maruz kalmak seni şebek oğlanı yaptırabilir!!!
    ... baz
  8. 8.
    -Aysel gel hadi bilek güreşi yapalım!!
    +Sen bilirsin hayatım.
    -.........
    +..........
    -Ben seni yenerdim de kolun acır die bükmedim
    +Büksen kaç yazar lan godoş??
    -Aysel aazını topla,şımardın sen
    +Heeesssieeee
    2 ... vakatanka
  9. 9.
    erkek henüz ergenliğe bile girmemişse, kadın da ortalamalarda bir kas-kemik yapısına sahipse pekâlâ olabilecek bir durumdur.
    ha kadın bir bilek güreşçisi ise, ortalamalar dahilindeki erkekleri de yenebilir belki; bir de böyle bir olasılık var tabii ki...
    1 ... bahdeniz
  10. 10.
    bilek güresi sampiyonu kız arkadası olan erkekler için sıradan bir durumdur.
    1 ... melankolik