1. 1.
  aldatılmak da ihtiyaçtır o zaman diyerek çıkışmaktan kendimizi alamadığımız durumdur. yalandır. erkeklerin dürüst olamadıklarını bir kalıba sokmaya çalışmalarıdır. adam gibi bir ilişkiyi bitir sonra diğer kızların kucağına koş daha düzeyli olur en azından.
  2 ... ruhobur
 2. 2.
  ihtiyaç yoktur neden aldatıldığı bile bir sırdır ama üzer erkeği aldatılmak adam gibi adamı üzer.

  (bkz: madem her şey yalandı neden herkes sana benziyor)
  1 ... bado
 3. 3.
  bir kızın libidosunun erkeğin libidosundan 10 kat fazla olduğunu bilen kızdır. o libidoya rağmen kız aldatmıyorsa, erkeğin 1500 kat daha fazla sadık olmak zorunda olduğunu da bilen kızdır.
  3 -1 ... creepy doll
 4. 4.
  Hamdır, pişince anlar.
  ... monosakkarit
 5. 5.
  doğru düşünen insandır. çünkü sadece sadakatsiz, karşındakini hiçe sayan insnalar aldatır. iğrençliktir.
  1 ... catstark
 6. 6.
  erkeklerin aldatması ihtiyaç diyenler aldatıldığında o boynuz neden acıtır merak konusudur. erkekle kızın duyguları da mı farklı acep? kızları acıtmıyor da erkekleri daha mı çok acıtıyor aldatılmak?
  * *
  ... jelib10
 7. 7.
  (bkz: yok artık lebron james)
  (bkz: genellemeseydik be hacı)
  ... kavatar
 8. 8.
  minareyi çalanın kılıfını da hazırladığını bilen kızdır...

  (bkz: ihtiyacı olan tuvalete gitsin)
  3 ... senyolcubenhanci
 9. 9.
  Eğer değişime meraklı bir erkekse, yenilikleri istiyorsa, bir gün orda bigün şurda bi hayatı yaşayacak karaktere sahip bi erkekse, şunu yapmayı unutmasın yenilik yapmadan önce eskiyi bıraksın. bıraksın ki can yakmasın, ya da gelip hiç bir şey hissettirmeden gelip canımı cicimi oynamasın. erkek gibi, adam gibi, ayrılmak istediğini söylesin. gerisine kimse mani olmaz zaten. Arkadan iş çevirmeyeceğine inanılan erkekle birlikte olmaktır önemli olan, yoksa bir erkeğin egolarının tatminini kızların cahilliğine vurmak değildir. kızlar yapsa or... olur, erkek yapsa, erkek adam ihtiyaçtır olur, ne zaman bu zihniyet biter, o zaman yeni bir çağa atlanır ilişkilerde.
  ... akrepe