1. 1.
  Aldatmanın hiçbir türlüsü masum değildir. Yok neymiş daha masummuş. Aa duygu yokmuş. Sadece seksmiş. iyi tamam o zaman. Dağılalım.
  15 -2 ... darked
 2. 2.
  erkeğin ve kadının aldatmasının, masumluğa dair bir tarafın öne çıkabilmesinin hiçbir izahı olmamasından saçma bir beyandır. sanki aldatmak bir ihtiyaçmış gibi abzürt bir şekilde erkeği masumlaştırmanın, ya da duygular işin içinde olduğu için kadının aldatmasını meşrulaştırmanın, uzaktan yakından izahı olamaz. cinsel dürtülere sahip çıkamamak, yetinememek ihtiyaçmış gibi algı yapmamak lazım. sadakat zor geliyor değil mi.
  28 -1 ... en asaletli duygularin adami
 3. 3.
  Sebepleri farklı olabilir ama bu birinin diğerinden daha masum olduğunu göstermez.
  6 ... bendoktordegilimhekimim
 4. 3.
  Ne yazık ki ataerkil toplumlarda "erkektir, yapar" kafası ile aldatmak meşrulaştırılıyor. Bu işin kadını-erkeği, masumluğu, hele hele sebebi asla olmaz.
  2 -1 ... t i b b
 5. 4.
  aldatmayı cinsiyete göre ayırmak olayı meşrulaştırmaz. kötüdür.

  kimyasal bir nedene bağlamak da meşrulaştırmaz abilerim.

  kadın aldatıyorsa zaten aldattığı erkekle gönül ilişkisi bitmiştir. kalbini vermişse kalbini verdiği adamla yaşar kadınlar. erkekler gibi hem metresini hem karısını sevmez.
  4 ... oteki yuzde ellibir den biri
 6. 5.
  Dramatik. Maalesef türkiyede insanlarımızın pek çoğu bu kafa yapısında. Halbuki durum hiç öyle değildir. Pek çok kadın intikam almak için karşılık vermektedir ve sizin ruhunuz bile duymaz. Aldatan aldanır. Erkeğin Farkında olmaması, yada çok nadir (binde bir) olarak eşinin gururuna yediremediği şerefi ağır bastığı yada allahtan korktuğu için buna zilletle karşılık vermemesi sakın sizin eyleminizi size masum göstermesin. Mutlak cezasını başka bir şekilde çekersiniz. istediğiniz kadar profesyonel olun Kadınlar bu durumu hissederler. Kadının kalbine ilham gelir açık açık söylerler ona. illaki bir gün hata yaparsınız açığa düşer rezil olursunuz. Nasıl bakacaksınız kadının yüzüne o zaman? Ya peki kadının da sizi aldattığını öğrendiğinizde buna sebep teşkil etmenizin suçluluğunu, yaşanacak olayların vehametini vebalini bir ömür boyu nasıl taşıyacaksınız?

  Hiç düşünmüyorsunuz bunları.
  1 ... gazeloglu
 7. 6.
  çok haklı serzeniştir. adamcağızın ayağı kaymış ve yanlışlıkla kadının üstüne düşüvermiştir. tesadüf işte, ikisi de çıplakmıştır bu arada. diğer detaylar da hep tesadüf. haa..ya üstüne düştüğü kadın? o şeytan. adama tuzak kurmuş, çelme takmış ve üstüne çıplak düşmesine neden olmuştur.

  şöyle bir mantık zorluyor beni. adam masum , gayet masum bir şekilde, hormonları kontrolü ele geçirdiği için aldatıyor. güzel. masum. peki kiminle aldatıyor, aldatma eylemindeki haşırneşir olduğu ortağı kim? bir kadın ( erkek olma ihtimali düşük yüzdeden hesap dışı). peki bu kadın da aldatıyorsa, bu kadının hiç masum olmayan, şeytani, gayet duygusal, hafiften aşık olmuş durumuna niye ortak oluyor ve kadın bu duruma adamı görür görmez, bir saniyede kendi kendine mi geldi?

  kadın: ayy, sanırım size aşık oldum
  adam: benim de hormonlarım maksimum düzeyde
  kadın-adam: hadi sevişelim.
  sonuç: kadın= suçlu
  adam= masum
  3 ... deepsees
 8. 7.
  aldatmanın masumluğu olmaz, ikisi de aynı şey.
  1 ... icerdeki koltuk
 9. 8.
  Yadsınamaz bir gerçekliktir.

  Kadınlar sadece sıkıldığı için aldatmaktadır. Erkekler ise kadınlar tarafından tahrik edildiği için aldatmaktadır.

  Sıkıldığı için sadakatini bozan daha suçlu konumdadır. Kesinlikle.
  1 -6 ... 73696b696369
 10. 9.
  git annene söyle bunu.

  ''annecim babam seni aldatırsa sorun olmaz değil mi'' de.
  1 ... munir bey