1. 1.
    kadında hormon yok zanneden mal beyanı.ben bi kadınım ve aldattım ama çok ihtiyacım vardı sadece ihtiyaç giderdim masumum hakim bey..
    14 -16 ... yuliasinigir
  2. 2.
    Aldatmanın hiçbir türlüsü masum değildir. Yok neymiş daha masummuş. Aa duygu yokmuş. Sadece seksmiş. iyi tamam o zaman. Dağılalım.
    15 -2 ... darked
  3. 3.
    erkeğin ve kadının aldatmasının, masumluğa dair bir tarafın öne çıkabilmesinin hiçbir izahı olmamasından saçma bir beyandır. sanki aldatmak bir ihtiyaçmış gibi abzürt bir şekilde erkeği masumlaştırmanın, ya da duygular işin içinde olduğu için kadının aldatmasını meşrulaştırmanın, uzaktan yakından izahı olamaz. cinsel dürtülere sahip çıkamamak, yetinememek ihtiyaçmış gibi algı yapmamak lazım. sadakat zor geliyor değil mi.
    28 -1 ... en asaletli duygularin adami
  4. 4.
    doktora git bi tomografi çekin beynin var mı yok mu?
    9 -2 ... yuliasinigir
  5. 5.
    Sebepleri farklı olabilir ama bu birinin diğerinden daha masum olduğunu göstermez.
    6 ... bendoktordegilimhekimim
  6. 6.
    ben hayvansal dürtülerle aldatıyorum duygusal değil.masum olan taraf benim.
    2 ... yuliasinigir
  7. 7.
    ben hayvansal dürtülerle aldatıyorum duygusal değil....masum olan taraf benim.
    -1 ... yuliasinigir
  8. 7.
    Ne yazık ki ataerkil toplumlarda "erkektir, yapar" kafası ile aldatmak meşrulaştırılıyor. Bu işin kadını-erkeği, masumluğu, hele hele sebebi asla olmaz.
    2 -1 ... t i b b
  9. 8.
    aldatmayı cinsiyete göre ayırmak olayı meşrulaştırmaz. kötüdür.

kimyasal bir nedene bağlamak da meşrulaştırmaz abilerim.

kadın aldatıyorsa zaten aldattığı erkekle gönül ilişkisi bitmiştir. kalbini vermişse kalbini verdiği adamla yaşar kadınlar. erkekler gibi hem metresini hem karısını sevmez.
    4 ... oteki yuzde elli
  10. 9.
    bunlar hep aldatıldığı halde leş kocasından vazgeçmeyen kadınlar yüzünden..koyun artık dizi aldatan kocalarınızı kapının önüne...
    ... yuliasinigir