bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Internette jigolo fiyatlarına bakıp, karşıdakinin ruhuna, karakterine değil baklavalarına bakan kızdır. 21. Yüzyıl bıktı artık sizlerden dar pantolon giyemiyoruz sizin yüzünüzden. Boxer ımızı bile çift kat giyiyoruz. Korkuyoruz kızlar birazcık güven istiyoruz sizden çok mu zor? Tek başımıza çıkamıyoruz sokağa biraz anlayış..
    5 -2 ... ab i hayat vardi pipet yoktu
  2. 2.
    genellikle bana yavşayan kızlardır. 17.5 cmlik penisimden paylarına düşeni almak isterler tabi hak edene veririz orası ayrı.
    2 -4 ... pislik yazar
  3. 3.
    Yeni nesil kızların büyük bir çoğunluğudur. Seks yapana kadar oldukça sıcak ve samimidir. Daha sonra ben sıkıldım bu ilişkiden, yürütemiyoruz artık gibi bahanelerle partnerini başından Savar ve Okyanusta yeni dalgalar aramaya başlar.
    4 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    böyle kızları dövmek gerekir arkadaşlar.babalarında hata vardır küçükken dövseler böyle olmazdı fakat şimdi o görev size düşüyor.ayrılmak istiyorum derse dövünüz.
    4 -3 ... oncuemir
  5. 5.
    eski dalgaların iktidarsızlığıdır. gerçekten..
    1 ... bestofya
  6. 6.
    Görsün sıkıntı yok.
    5 ... frekans
  7. 7.
    erkeği cinsel obje olarak gören kızlardır evet.
    1 -2 ... kartal 7
  8. 8.
    erkeği cinsel obje olarak gören kızlar
    1 ... zabaha gadar eglence
  9. 9.
    Kadını cinsel obje olarak gören erkekle beraber olsunlar. Yaşayıp giderler.
    1 ... kendi masalinin prensesi
  10. 10.
    romantizm yok, sorumluluk yok, sadakat yok, bağlılık yok, ince düşünme yok, saygı yok, dürüstlük yok, eğlence yok, mizah yok, şefkat yok, merhamet yok, çalışkanlık yok, kadın ruhundan anlama yok, beyin yok, ortak zevkler yok, kadına itaat yok, yemek yok, çamaşır yok, bulaşık yok, temizlik yok, titizlik yok, sürpriz yok, muhabbet yok ne var lan it diyen kızlardır.

Bir sekse yarıyorsunuz ki o da şüpheli tabi. Ona da yaramayanınız milyonlarca. Çöp tür.
    3 -1 ... creepy doll