1. 1.
  Sahiplendiğim, evde beslediğim, aşıları tam olan ve 'garip' adını koyduğum erkekle Oynadığımız en eğlenceli oyunlardan biri. Sizin de evde beslediğiniz canlılar varsa tek yaptığınız önüne mamasını suyunu koymak olmasın. Lütfen biraz sorumluluk üstlenin de ilgilenin.

  Önce topu fırlatırım, "yakala oğlum, hadi" diye direktif veririm ve oğluşum hemen yakalar. Ödül olarak kurabiye veririm, onu da havada kapar.
  Başını okşar, ensesine vururum, çok mutlu olur; Ellerini çırpa çırpa etrafımda dört döner.
  Seneye yetenek sizsiniz programına katılmayı düşünüyoruz da.
  9 -7 ... essy
 2. 2.
  Yetkili birine seni yetkili yapanın axbcnmcjjvn demek gibidir.
  2 -3 ... good luck with me
 3. 3.
  (bkz: essy e tırşık fırlatıp ye kızım demek)
  6 ... landsknecht
 4. 4.
  benim evde beslediğim evcil kadın bu tür karmaşık şeyleri yapamıyor. kaç kere eğitmeye çalıştım yapamadı. arada tüy döküyor falan evi batırıyor. ama tuvalet eğitimi var kum kabını koydum oraya yapıyor yoksa çekilecek dert değil.
  3 -1 ... uzay muhtari
 5. 5.
  afedersin kendisine top fırlattığım erk*k benimle oynamak istemezse tükürürüm onun kalıbına yazıklar olsun. o kadar mamasını suyunu eksik etme, düzenli veteriner masraflarını karşıla ama b*yefendi beni eğlendiremesin. git yakala dediğimde topu yakalayamasın, geri getir dediğimde erinsin. yok efendim öyle yağma kendisini kapı dışarı bulması an meselesi.
  erk*kler ayağınızı denk alın!
  essy’m yine haklı, hep haklı.

  edit: barınak sahibi gönlü zenginler eğer aramızda iseler ufak bir ricam olacak, 1 kişilik er*l kontenjan açabilir misiniz lütfeenn. zira gönlümün hapishanedesinde kendisi çoktan mahkum... kör zindandanlarda yürekleri dağlanasıca..
  1 -3 ... karma is my bitch