bugün

Değildir. Bazıları çıtır sever.*
kendinden yaşça büyük olan kadınlarla evlenen erkeklerin zengin olacağı söylenir.
değildir. yalnız iyi hesap kitap yapmak lazım, statü farkı varsa sıkıntı olur.
seksi bir kadın benden 10 yaş daha büyük olabilir.. hiç sorun değil. diğer türlü küçüğü bile olmaz.
Erkek geç olgunlaştığı için karmaşık olabilir.
kadınlar için problemdir, erkekler aldırmaz.
bence değildir.

sevgilim benden 11 yaş büyük.
4 yaşa kadar sıkıntı yok erkeğin minimum 20 yaşında olması kaydıyla. bir aşağısı pedofiliye girer gözümde .
Değildir.
aynı ortamdayken kadına abla, erkeğe kardeşim demediğin sürece problem değildir.
Karı zenginse değildir.
Birlikteyken birbirlerini nasıl hissettikleriyle ilintili bir durumdur.
Abartılı bir fark olmadığı sürece, yolunda giden bir ilişki olmaması için bir neden yok.
Özellikle erkeğin kompleksten uzak bir duruşunun olması önemli bir detay.
kadın şefkatle beni yukarıya çekti ve altıma doğru usul usu... hala okuyo bir de terbiyesiz.

abartılmadığı sürece problem olmaz.
iki kişi de 25'ten büyük olursa ve aralarındaki yaş farkı 6'dan fazla değilse sıkıntı olmaz. aksi taktirde sırıtır.
(bkz: emmanuel macron)
Karısı ondan 24 yaş büyük. Love wins diyorum ben sözlük. Ne önemi var ki yaşın.
Buna problem değil diyenler aldatildikca anlarlar.
Ha çok zenginseniz biliyorsunuz zaten yaşlı kadınlar genç erkeklerle yaşlı erkekler genç kızlarla.
erkeğin kadından herhangi bir bakımdan küçük olması problem olmamalıdır aslında ama sizin o küçük beyinleriniz evrimini modern dünyaya uyduramadığı için taş devri kafasıyla düşünmeniz normal.
iki gönül bir olunca samanlık seyran olur. Boşverin bunları.
görsel
Değildir bence.
Etrafımda çok güzel denge tutturmuş insanlar var olayı problemmiş gibi görmüyorlar bile.
Çok fark olmadığı sürece gayet iyi anlaşabilirler.
Bizzat kendim bunları analiz edip gördüğüm için rahatça söyleyebiliyorum.
doğru olandır. hele ki 20'lerini yaşayan kızlar kesinlikle kendilerinden 7-10 yaş büyük erkeklerle evlenmelidirler. sonra ay ben çocukla mı evlenmişim diye dövünüp boşanmanın yolunu ararlar. yapamazlarsa kocalarını boynuzlarlar.
100 yıl önce sorundu, artık değil.
hayatım boyunca yaş olayını hiç umursamadım...son 5 sevgilimin 2 sü büyük 2 si küçük 1 i yaşıttı...sonuçta an itibariyle hepsi "eski" ünvanlı...

yaşın önemi yok...
bilemiyorum altan, bilemiyorum.
30 lardan sonra değildir diye düsünüyorum
ama 17-18 lerde sıkıntı olur.