bugün

aynı zamanda kadının çiçek ile olan imtihanıdır.*

erkeğin çiçek almamasına trip atmadan ne kadar dayanabileceksin? sorusunu yanıtlaması gerekir.
(bkz: alerjisi olan ne yapsın) *
çiçek adındaki bir hatunun, planlı olarak erkeğe asılmasıyla yapılan imtihandır.
valla kardeşim zor imtihandır...bir örnekle açıklayalım siz de daha iyi anlayın çocuklar:

olay:

impala yine bir gün yanındaki hatun kişiyle birlikte çiçekçilerin önünden geçmektedir...impala yapı itibariyle ince ruhlu ama pek sürprizci değildir...görünce aklına gelir nedense hep...neyse orda çiçekleri görür...yine ince ruhun yoksunluğu anlarından biridir *...ve işte o hataya düşer o an sınavı kaybeder ve sorar:
"canım çiçek alayım mı sana?"

e tabi hatun kişi "al bakalım hade" diyemeyeceği için: "yok canım gerek yok" der...impala ruhu ince insan tabi alayım diye ısrar etse de inatçı sevgilicağazı istemez...e impala kalender adam tabii * "sen bilirsin" çeker kapatır olayı...

impala için olay orada basit bir şekilde kapanmış ama hatun zihniyeti içinse asıl o an başlamışdır...impala o dakikadan sonra artık sevgilisine bir tane gül alma inceliğini göstermeyen erkek değil mi? hepiniz aynısınız grubundandır artık...

sonra ne olur...

o çiçekler her türlü yer yön zaman ve mekan tarifinde hatun kişi tarafından uzun uzun bana çiçek almadığın çiçekçiler olarak kullanılmıştır..."bana çiçek almadığın çiçekçilerin sağında solunda arkasında karşısında" şeklinde adres tariflerine malzeme olmuştur...

sonuç:*
yıllar geçeçek dünya üzerindeki herşey değişecek ama kadın kaprisleri erkeklerin bir türlü anlamayacağı şekilde hep varlığını koruyacaktır...

kısaca kadınlar istemem der ama isterler...

yani:* çiçek şarttır kardeşler...sürpriz hali daha makbuldur...

edit: aldım abicim bu yıl anneler gününde 4 kırmızı 4 beyaz gülü güvenpark önünden 5 tl ye aldım...karizmayı bozmasın diye de laptop çantamın içine koydum...şimdi mi ? - herkes mutlu *
bazen bu konuda sınıfta kalmanıza yol açan imtihan. hem de her şey tamamdır he. çiçek alınır , en pahalısı , parfümlü heminde. kızla buluşulur ve çiçek uzatılır.

kız : bu ne beee?
erkek : çiçek.
kız : gördük ! ben bunu eve nasıl sokarım sence

büyük kavga çıkar , öyle böyle değil! bir daha da kızlar benden çiçek beklemesin.
sanırım buna benzer bir konu işlenmişti uykusuzun şizofreni köşesinde bu hafta.
bu haftaki uykusuz da deniz ensari ninde sorguladığı bir imtihandır. ve erkeklerin bu imtihandan geçmesi zorunludur.
(bkz: ben çiçek sevmem diyen kız)
(bkz: erkeğin böcek ile olan imtihanı)
hatun kişinin bulunduğu yere göre değişen bir imtihandır. bazen o çiçeği kimselere göstermeden götürmek zorunda kalırsınız.
* *