bugün

yaşamak için götünüzü yırttığınız aşktır.

hani şu yıldönümlerinde sevgilinizin size süper hediyeler aldığı, tatile çıkardığı, önünüze kırmızı halılar serdirttiği, peri masalı gibi düğünlerle taçlandırılan aşklardan...

hatırladınız mı? "ay o pis ağzına alıp da mundar etme o güzel duyguyui" dediğiniz aşk.

peki, hadi gelin buradan bi çıkarım yapalım.

ama kadınlar paralı erkek seviyor o zaman bu orospuluktur gibi ucuz amale ağızları yapmadan adam gibi çıkarım yapalım. hadi.

şimdi bakalım. elimizde ne var.

zengin erkekleri çekici bulan güzel kadınlar. ve para bittiğinde aşkın da bittiği ilişkiler.

hadise şu gençler.

para başarının ispatıdır. yaşadığınız dünyada başarının ölçütü paradır. güçlü, karizmatik, pahalı bir otomobille dolaşan zengin bir erkek karzmatik ve arzulanısı bir nesnedir. çünkü zengindir.

denklemimize bakalım:

aşk = para [1]

para başarı demektir..

başarıysa yetenekli olmak demektir.

yetenekli olmak ise, sağlıklı, arzulanısı döllere sahip olmak anlamına gelir. doğanın kanunu bu. her hayvanın dişisi, kendini döllemesi için peşindeki en yetenekli erkekleri seçer. insan hayvanı için de geçerlidir bu.

o zaman, yetenek=dölleme izni=seks

yeniden bakalım.

para = başarı = yetenek = seks

bu değeri [1]'de yerine koyalım.

aşk = para

yani

aşk = seks

o zaman bu çıkarımdan iki sonuca varıyorum.

1-ay seks çok kötü bişidir, önemli olan aşktır diye diye götünü yırtan gerizkalılar, aslında hiçbi bok bilmeyen salaklarmış.

2-sevgilinizi hayvanlar gibi sikin.

fakat, şunu da eklemeden duramayacağım. istediğiniz kadar hayvan gibi sikin... paranız yoksa sikinizin kuruş değeri yoktur aşkta.

kadın gerçeğine hoşgeldiniz.

anakuzusu salak oğlanları uyandırma merkezimiz gururla sundu.

-abi bunun para eşittir zamanlı bi versi...
-çık dışarı.
(bkz: en iyi dost cebinde olandir)
(bkz: ızdırabı sikilesi aşklar)
yeni nesil aşktır.
aşkın tamamen duygusal olduğunu gösteren hededir. cepler yine para dolunca yeniden başlayabilir. üzülmeyiniz. (bkz: swh)
''aşk parayla satın alınamayacak kadar özeldir.'' gibi yeşilcam cümlesini layık gördüğüm tespittir. *
demek ki sanmalardan ibaret olan bir hismiş o aşk sandığın ve taksimetre tarifesinde yol aldığın yaşanmışlık. tutku olabilir bahsedilen his belki de güzel kızın yararttığı körlüktür o bilinçsizlik. ama adına aşk demek aşka ve daha önceden yaşadığın sevdaya ayıp etmektir. ortalık mantık ilişkisinlerden geçilmez hale döüşmüşken yaşanılan bu olay sadece paralı bir derstir. aşka inanmak ve onu aramak biraz saflık gibi dursada aşk entrikasız oluşlarda, çıkarsız buluşmalarda yaşanır. 4 yıl boyunca full performans aşk diye atan ve ölmek zorunda kalan kalbi bu hale getiren his 3 kuruşla satın a lı na maz...
para var oldukça her zaman varolacak aşktır. yaşamaya alışın.
kızın, bankayla ya da parayla çıktığını sanması sonucu ortaya çıkan durum. günümüzde pek çok kızın tercihidir aslında, zengin biriyle sevgili olmak. deyim yerindeyse; kapağı atmak. halbuki insanın kendine biçtiği değer; bu kadar olmamalı, böyle olmamalı.
Paramız kadar kaliteli ve çekici sevgili
Paramız kadar çılgın ve baş döndüren insan ve hoş bir aşık,
Paramız kadar iyi, anlayışlı, makul eş,
Paramız kadar iyi aile babası,
Paramız kadar etkili öğrenci velisi,
Paramız kadar kadar iyi ve hayırlı evlat,
Bağlı olduğumuz partiye, yaptığımız bağış kadar aktif siyasetci, girişken ve mümtaz şahsiyet
Hayır kurumlarına yaptığımız bağışlar kadar, Hayırsever memleket insanıyız.

unutulmuş bir insanlığımız içinde,
kapitalizmin içimize kadar işlemesinin sonucudur bu kaçınılmaz gerçek.

Her şey para olmuş, ben neyleyeyim diyor ve sisteme uyuyoruz,

Evlenirken bile, insanda karakter aranmıyor, parası iyimi ?
"iyi iyi soylu ve köklü aileden geliyorlarmış araştırdık biz"

Ya çok parası yoksa, zar zor geçindiren, kalender bi işi varsa.
Kızııım, aklını başına topla, aşk karın doyurmazz!
Bunlar boş şeyylerrr, zaten araştırdık evlenmek isteyen çocuk pekte tekin biri değilmiş,
gözümüz tutmadı!
sözlerini duyuveririz...

Neyse uzun lafın kısası

(bkz: parayı sevmiyorum ama sinirlerimi yatıştırıyor)
maalesef aşkların çoğudur günümüzde. özellikle avrupa'nın dejenereliğini 30 yıl geriden takip eden bizler arasında, ülkemiz gençliğinde...adamlar artık aile kurmaya, tek eşliliğe dönmeye başladı, biz hala arabaya, paraya tapar, zenginlerin yaşamına özenir, aşk-ı memnu izleriz günümüzde...
laleli'den 100 dolara satın alınırlar.

ruhunun bacak arasında taksimetre olan insanlara selam edilir.
nedense sahip olmadığımız, olamadığımız şeyler hakkında konuşur durururuz.
fakirin çenesi de bu yüzden yorulur.
ota boka aşk deyip, aşk üstüne o kadar konuşup, aşkın içini boşaltmaktan başka yaptığımız bir şey yok.
evet efenim para bitince aşk biter,
o senin paran için yanındadır,
sende onun yağlı deliği için onunla berabersindir.
sessiz yapılan, kuralları bilinen sessiz bir anlaşma vardır ortada.
aşk değildir efendim bu.
bu mutualizmdir.
para biter, yağlı delik genişler ve anlaşma bozulur.
o seni paran kadar ister, sende onu sana yaşattığı zevk kadar.
ne senin karakterinin bir önemi vardır burada, ne düşüncelerinin ne de hayallerinin,
hiç birinin cebindeki paran kadar önemi yoktur.
ve sende değer vermezsin karşındakinin korkularına, kaygılarına, karakterine,
sana verdiği zevk kadar.
onemli olan paradır, önemli olan zevktir.
bu aşk değil mutualizmdir.
mutuaist canlılarız nihaneytinde...

edit:imla
aşkı paraya endeksleyen insanların yaşadığı bir aşktır. ancak hayatlarında gerçekten doğru kişileri bulamamış erkeklerin başına geldiğini düşündüğüm durumdur. zira her kadına bu durumu genelleyemezsiniz. erkeğinin cebinde beş kuruş parası olmadığı halde yanından bir an bile ayrılmayan, bir kere bile bunu erkeğin yüzüne vurmayan aksine o bu durumdan rahatsız oldukça onu alttan alan paranın lafını dahi ettirmeyen kadınlar da mevcuttur. para ve kadın kombinasyonu her durumda geçerli değildir. aynı durumu erkek için de söyleyebiliriz. para hayatın her noktasına bu kadar enjekte olmuşken aşkımızın içinden bari kendisini uzak tutalım. aşk eğer gerçekten aşk ise para da dahil hiçbir şeyi üstüne yaftalamaz. eğer yaşanılan bu ise o gerçek aşk değildir.
kontörlü aşk teknolojisinin ilk adımıdır.
fakir edebiyatı yaparak kadınları aşağılamaya çalışan bir güruh var. sürekli kadınlar parayı sever, paradan başka bir şeye tamah etmez gibi gösteriliyor. ama yalan bu.

hele de günümüzde, kadınlar ekonmik olarak kendi hayatlarını kazanmaya başlamışken.

yüzbin liram olsa da bir daha öpsem diye düşündürür. yok lan yok şaka yaptım, var param.
çok güzel bi kızın parasız biriyle beraber olduğunu gören varmı ?

biri aşktanmı söz etti ??
doğrudur. ki zaten o aşk da olmamıştır ama kişi öyle sanmıştır. günümüz kadınlarının aşkı herşeyi affeder ama parasızlığı asla! * * *
doğrudur. para her şeydir, onsuz hiçbir şey olmaz.
kız arkadasin para icin beraber olması, aşık olması değildir bu tespit. para rahatlıktır, imkandır. surekli aynı seyler yapılamaz bir ilişkide. insanlar gezmek, eğlenmek, hediye almak isterler ki bunlar bir ilişkinin uzun vadeli olmasını sağlarlar. parası olmayan birey surekli bir çay ısmarlakla, aynı yerlerde vakit gecirmekle kurtaramaz ilişkisini. "onemli olan birlikte olmamız." sözü geçmez bir zamandan sonra. sıkılır iki tarafta. parasız kalan erkek, kız arkadasıyla ıstedıgı yerlere gidemedigi için kendini sıkıntıya sokmaktadır çünkü durumu oralara gitmeye el vermemektedir. kız, soyleyemesede bir sure sonra oda rahatsızdır monotonluktan. kızlar bu konuları anlayamazlar, erkekler kendi içlerinde yaşarlar. erkeğin parası oldugu zaman rahattır, kız arkadası ve kendisi için birçok şey yapabilir. her erkeğin düşüncesidir bunlar.*
yüzde bir milyon biten aşktır.

para belirleyici unsur kağıdını sikeyim. varken herşey iyi güzel, aa ben seni paran için sevmiyorum canımlar biter, elleriniz boş eve gelmeye başlarsınız. dır dır ve surat başlar. istisnalar yok mudur? vardır elbet ama geneli parayla ölçülüyor.

(bkz: yaşadım biliyorum)
(bkz: paran varsa yancıkta sikin oynar amcıkta)
(bkz: iki çıplak bir hamama yakışır)
- olum önemi yok lan. dünyanın sonu mu? başka birini bulursun..
+ yok be olm, cebimde kuruş para kalmadı. otobüs param bile yok.
-Argoda ''para bokken''
Aşkım seni herşeyden çok seviyorum, sensiz yapamıyorum, hep benimle ol.

-Argoda parasızlıktan gusul abdesti alamazken:
Arda benden daha iyilerine layıksın, ben seni haketmiyorum, kendine iyi bak.
ask degildir o. gercek askin degeri parayla olculemez. ayrica her zaman erkege yuklenen bi sey degildir bu, kadinlarla da sirf parasi icin birlikte olan nice erkek var...
para aşkıdır o. gerçek bir aşk değil yapay.
giroyum emme para bende gercekligini susuz tamamlayan durumdur.
aşk değil para sevgisidir. aşk o kadar ucuz değildir.

kesinlikle yanlıştır. para ikinci planda olduğunda yaşanan şey aşktır.