bugün

aldatmayla ilgili bütün şakalar buna dahildir. diğer şakalar yapılabilir. erkeğin belki kalbine indirirsiniz ama yine de siz zarar görmezsiniz. gülünmez belki her şakaya ama yine de geçer gider. aldatma ise erkekler için bir refleks meselesidir.

- haydar sana birşey itiraf etmek istiyorum. benim hayatımda başka birisi var.
+ (boyun yavaşça geriye doğru esnetilir. şöyle iyice gerildikten sonra gelişine küüüüüt diye bi kafa atılır. sağlık olsun, yenisini buluruz)

boşu boşuna kafa yemeyiniz, dellendirtmeyiniz.
içip sızan bir erkeğin götüne yumurta akı sürüp sabah; abi sarhoşken biz sana kaydık demek.
penisinin küçüklüğü hakkında herhangi bir şaka yapmayın. sonuçları kötü olabilir...*
(ara: koş ananı)
toşnakları sıkıp istiklal marşını tersten okutmak feci bir örnektir.
- aşkım ben hamileyim.
+ Tanışıyo muyuz?

eksiciye not: ya şaka sandımdı ben onu. Gerçekten hamileysen gel bakarız bi çaresine.

edit: imla
edit 2 : uzun bi aradan sonra yine bi eksi aldı bu entry. Bak benden habersiz doğurduysan azını yüzünü s.kerim
bunun 09'u yok mu demeyin.
(bkz: istiklal marşını tersten okutmak)
enseye şaplak, g*te parmak atmak; yapılmaması gerekenlerdendir.
-neler yaptın bugün hanım
-ne yapayım tüpçü geldi taktı, sucu geldi boşalttım bakkal geldi verdim aldım.
(bkz: erojen bölgeye yapılan cücük hareketi)
(bkz: pandik atmak)
her türlü el şakası.
entryme ithafen; içip sızan bir erkeğe kayıp sabah abi biz senin dötüne yumurta akı sürdük demektir.
bu daha feci lan.
sevişirken;

-bamya mı bu? böhü böhü böhü*...
enseye şaplak her erkeği delirtir, kan bile çıkarttırır.
kestaneler oldu ağzını açtı
gelmezsen bu saliye,
çubuklatacağım uzun ali ye..
bir köylü kadınının askerdeki eşine yazdığı mektuptan alıntı, okuyan komutan, eri hemen memlekete yollamıştır.
sevgilisinin yanında, lakabın söylenmesi; "götçük naber abi" gibi...
enseye ya da kafaya vurmak, etrafta komik ya da esprili bir hava yoksa, ölümcül olabilir. *
ayrıca, bir şakayı defalarca yapmak da çıldırtabilir. yani kakasını çıkarana kadar demek istiyorum.
cumaya gitcek erkeği öpmemek gerek. * *
(bkz: tebrikler hamilesiniz)
müstakbel yengeniz ile konuşurken hangisiyle konuşuyorsun denmemelidir çok sakıncalıdır.
çimdiklemek.
hocanın sorusuna cevap vermek için ayağa kalktığında, sandalyesinin üzerine dik biçimde bir vibratör yerleştirmek.
kaç sene geçti hala unutmadım!
şakasına da olsa o konuşurken kes demek.