bugün

kendisi bi tv programına konuk olup kendi ağzından "vericem trolü vericem ayrıştırıcı lafları, bak gör nası prim yapicam" demis, gecenlerde arkadaslar gönderdi.

aynen öyle yapıyo şimdi.
T: seviyesiz terbiyesiz spiker sıçmığı.
Seviyesiz herif.
doğru söylemiş ama tamamen tahrik edici şekilde konuşmuş. olmamış. ben bile izlemiyorum bu adamı. fazla tahrik edici.
tanımda da belirttiyim gibi; çok büyük terbiyesizliq bu.

temiz bir sayfa açaraq başladığı mesleyine şerefiyle devam etmeliydi. fati portaqal gibi, ismayil küçüyümkayam gibi mesela.

ne demişti fati portaqal. türkiye pkk ya teşekkür etmeli kendisine buradan bir qez daha teşekkür ediyorum. fasti ye ama, pqq ya deyil. yanlış anlaşılmasın. onur, şeref ve haysiyetli olması açısından. evet.
reyting için ya da birilerine yaranmak işin işin bokunun çıkarılması. yazık.
her gazeteci mesleğe temiz bir sayfa açarak başlar, bir kısmı onuruyla, şerefiyle yapar bu mesleği ve insanların karşısına alnı dik olarak çıkıp, vicdanı hür olarak yoluna devam eder. bir kısmı gücün yanında olmayı seçip gazeteci olmaktan çok soytarı olmayı tercih eder. erkan tan, onurdan, şereften, haysiyetten sıyrılıp soytarı olmayı tercih eden bir insandır ve böyle devam edecektir.
başlığın olmuş hali, "erkan tan ın ekrem imamoğluna daha değilsin ki ekremcim daha başkan olmadın oğlum" demesi şeklindedir nonoşlar.

(bkz: kızgın surat)

çok büyük terbiyesizlik ayol! tüğlerim diken diken oldu, morelim sinirlendi, terbiyesize bak yha, resmen "oğlum" demiş sayın belediye başkanımıza. pisliq!

sen imam mısın ki ekrem oğlun olsun hem. sinirden yazamıyorum şu an! ojem de yarım qaldı, süremedim başlık açıcam diye. ağlamaktan da rimellerim aqtı hep.

hoffff!!! zaten obsesif kompurosör hastasıyım, ay başım! başıma ağrılar girdi ayol, ay bayılazam! yether artıq, yether! folqan, folqaann, folqaannnn!!!

nerdesin bebeyim, sana ihtiyacım var sefkilim. koca dünyada kaldım bir başıma tatlım! lüdfen gel, gel de başımı ov biraz! evet.

https://www.youtube.com/watch?v=8OGuP5ulppc
güncel Önemli Başlıklar