bugün

istanbul bilgi üniversitesi iletişim fakültesinin en tatlı, en sevilesi hocalarından biridir. seçim günü ise öğrenciler ile birlikte bir seçim etkinliği oluşturacaklardır.
Bilgi üniversitesi hocası Nişantaşı Üniversitesi yeni medya bölümünün derslerine de girmeyi kabul ederek bizim sınıfımıza da renk getirmiş, kendimizi bu alanda daha da geliştirmemize imkan tanımıştır. Erkan hoca anlayışlı, neşeli, pozitif bir hoca. Şu an da Berna Laçin'in tez danışmanlığını yapıyor bildiğim kadarıyla. Erkan Saka dendiğinde akla gelen Erkan's Field Diary oluyorken bu yıl 10. yaşına girmesi sebebiyle bir parti organize edildiğini biliyorum bu da hocamızın işlerine ne kadar değer verdiğinin en büyük göstergesi. Velhasıl çok aktif bir hoca, yorulmak nedir bilmez, hepsini geçtim işlerini yaparken hep neşeli hep mutlu. iyi ki bizim üniversiteye de gelmiş, öğretmeye olan şevkini bizlere de yansıtmış. Denildiği gibi kendine özgü hoş bir tarzı var, eğlenceli bir hoca eğitime farklı bir ivme kazandırır. Örnek alınması lazım gelen isimlerden. Toplumun sizin gibi azimli insanlara ihtiyacı var HOCAM.
okan bayülgen'in bu geceki konuklarından biri.
istanbul bilgi üniversitesi halkla ilişkiler bölümünde öğretim görevlisidir.trt haber kanalında yayınlanmakta olan (bkz: sosyal medya) adlı proğram da yayın arkasında birşylerle uğraşıyor ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. ayrıca iyi bir pis yedili oyuncusudur.
bugün trt haber adlı stv'den hallice haber kanalımızda en büyük fantazisinin "tvde metal müzik programı sunmak" olduğunu öğrendiğimiz akademisyen.

ben sizin habercilik anlayışınıza ... diyesi geliyor insanın.

fantazisi ne lan allah aşkına..

-hayatım tvde metal programı sunmak istiyorum
+olmaz erkan bu akşam başım ağrıyor *
öğrencileriyle çok sıcak dostluklar kurabilen, son sınavında lost u sormuş bilgi üniversitesi halkla ilişkiler hocası.

(bkz: o şimdi asker)
Istanbul Bilgi Universitesi, Iletisim Fakultesi, Halkla Iliskiler bolumunun ogretim elemanlarindan Dr. Erkan Saka, ogrenciler arasinda en sevilen hocalardandir. Derslerdeki rahat tavri ve farkli stili sayesinde populeritesini her gecen gun artirir, mezun olduktan sonra bile aranan ender hocalardandir. "o kadar entel dantel oldum, hala jazz muzik dinleyemiyorum" diyerekten beni hatirladikca guldurmus, dusundurmus guzel insandir.

http://www.erkansaka.net adresindeki kisisel web sayfasi en iyi 100 antropoloji blogu listesine girmistir.