1. 812.
    Birkaç saat oldu konserinden çıkalı.
    Dedi ki,

"Müzik konuşulmaz. Ya vardır, ya yoktur."

Ne de güzel dedi.. Konserdeki ilk ve son cümlesiydi.

Aralıksız iki saat, hiç konuşmadan müzikle nasıl bir bütün olduğunu hissettirdi. insan gibi değildi. Bir büyü gibiydi. Tesiri o kadar büyüktü ki kopuzu sustuğunda, ancak çıkabildim bu büyüden.

Müzik bir beden olsaydı, erkan oğur bunu layıkıyla taşırdı.

Salonda pür dikkat derin bir sessizlikle onu dinleyen kitleye şunu söyledi. Ve gülümsedi.

"Çok sessiz. Ne güzel."
    4 ... insan olmaya ceyrek kala
  2. 811.
    Şu yeryüzünde hiçbir insan evladının sesi beni büyüleyemez bu efsane kadar.
    1 ... seekthereallgetbe
  3. 810.
    Evde tek basimayken alkol alirken falan surekli dinledigim isimdir.ozellikle pencereden kar geliyor adli eseri beni benden alir ha bi de mecnunum leylami gordum.
    Ama konserini cok onermem cunku;adana senliklerini bilen bilir eskiden bir universitenin kendi senlikleri olurdu bi de sol marjinal gruplarin r1 senlikleri. R1 senligi icin okudugum ilden adanaya geldim ama universite senliklerinde erkan ogur var dediler,kosa kosa gittim sosyal baskiya ragmen ve sonucta iki sarki sonrasinda uyuyakalmisim bildiginiz uyumusum.sahne icin fazla donuk ve efendi sanatcidir kendileri.
    1 ... nocountryforoldmen
  4. 809.
    Volor molor'u dinlediğimde tribe giriyorum. Bu yüzden dinlemiyorum. En mutlu insanın bile ruh halini s.k.p atacak güçte.
    ... uzak diyarlarda evli barkli
  5. 808.
    neşeli müzikler besteleyemiyorum, ne yapsam insan olmanın hüznü çıkıyor ortaya, biz sizi eğlendiremeyiz, sadece eyleriz diyebilen ,sanatıyla insanı büyüleyen ülkenin yaşayan efsanelerindendir. allah uzun ömürler versin.
    5 ... bradpic
  6. 807.
    https://www.youtube.com/watch?v=2lEkmTycteI+

hüsnü arkan' ile güzel bir şarkısını ben de bırakayım.

''Huy benim değil mi tanrım güzel sevmeli
    Hem güzel sevmeli canım hem dert çekmeli..''
    2 ... monicas
  7. 806.
    https://youtu.be/2lEkmTycteI

Büyülenmiş bir şekilde izlediğim insan. Bu yaşına rağmen böyle güzel şeyler çıkaran insanları hep daha çok sevip saymışımdır.
    3 ... meskun mahal firarisi
  8. 805.
    gecenin bu saatlerinde ilaç gibi gelen sanatçı kelimesinin ete kemiğe bürünmüş halidir. allah uzun ömürler versin.
    ... bradpic
  9. 804.
    Ömrü uzun olsun dediğim sanatçı, müzisyen abimiz.
    1 ... richard harrow
  10. 803.
    Mazhar Fuat Özkan ile bir dönem çalışan üstün yetenek.
    ... jantiadam