bugün

(bkz: erikli)
içim kalitesi yüksek bana göre pet su ların içinde en iyisi.
yerine kizilay suyun tercih edilmesini onerecegim marka.
5 litreliği 1.80 , 19 litreliği 8,40 tan satılan matematik dahisi şirket
En kaliteli su markası. uludağdan çıkıyormuş öyle diyorlar.
beğenerek içtiğim su markasıdır. biraz pahalıdır ama tadına değerdir.
1 litrelik tombul şişeleri çok şeker su markası.
şimdiye kadar denediğim sulardan vazgeçemediğimdir. içtikçe içirir efenim. tavsiye edilir.
içtiğimde bana sanki ilaçlıymış tadı veren, herkesin aksine benim bir türlü içemediğim marka.
su gibi gidendir.
kaynağı uludağ olan ve en sevilen su markasıdır.
eve servisleri çok kötü, hem geç geliyor hem de getirenler çok kaba.

2 damacana sipariş verirseniz adam afra tafra yapıyor, bir daha söyleme abla çıkarmak zor oluyor diyip azarlıyor.

çok güzel bir su olduğu, bağımlılık yaptığı için tüm bunlar göz ardı edilebilir o ayrı konu.

edit: muhabbetteki "abla" kelimesini görünce yaş tahmini yapıp beni babaanne mertebesine yerleştiren dahiler için geliyor; o hikayedeki abla ben değilim!!

edit-2-: üstteki açıklamayı yapmaya mecbur bırakanlar utansın...
eskiden otobüs yolculuklarında şişeyle verilirdi ve her içişte acaba bu erik tadı mı diye merak edilirdi.*
trabzonda küçük olanları (500ml) 1 liraya satılan sudur, o da bulabilirseniz. neden mi? ayder, total, desni, anzer gibi sular satıcıya daha ucuza gelmektedir. o da bu saydıklarımı satmaktadır haliyle.
insanlara yıllarca içerisinde erik olduğunu düşündüren ambalajlı su markası.
sulu erik
yıllarca erikli psikolojisiyle içtiğim su markasıdır.
bir nestle pure life değildir ama iyidir.
Küçükken erik suyu zannettiğim kaliteli su markası.
Bursa nın uludağ ından üretilen yumuşak tatlı kaliteli su markası. hatta ilk fabrikası bursa nın yıldırım ilçesindeki erikli mahallesinde kurulmuştur. daha doğrusu bizim evin karşıdaki eski fabrikadan bahsediyorum.*
diğer pet şişe sular gibi içeriğinde bpa içerdiğinden ve gerçek kaynak suyu olmayıp ''gelişmiş arıtma makinelerinden'' elde edildiğinden hem zararlı hemde doğal mineraller açısından fakir sudur..
Bursa Uludağ'ın zirvesinden gelen yumuşak içimli tatlı doğal kaynak suyudur.
pınar su ile yarışabilecek, ama bence asla geçemeyecek olan sudur.
suların hasıdır.
yahudi malı olduğu için boykot ettiğim firma. ona para vereceğime çeşmeden içmeyi tercih ederim. erikli'den çok daha kaliteli ve uygun türk malı su firmaları da var. sırmakeş gibi.