bugün

ergenlikte zevkle yapılan şimdi ise "o hallerime inanamıyorum! inanamıyorum!" diye tepki verilen şeylerdir.

değişik saç stili,
farklı müzik zevki,
ağza takılan replikler....

bunlardan bazılarıdır.
- Arabesk rap dinlemek .

-Gruplar halinde kavga etmek .

- bir sigarayı 10 kişi dönmek .

-En ilginçi belki : biraya sigara külü atmak .
Şimdilik yeter .*
ilk ergenlik dönemlerinde repçilere özenip bol giyinmektir. Yine lise 2 gibi falan aşık olduğunu sandığın birine yazılıp red yemektir. Ergenliği hafif sıyrıklarla atlatan bir kişi olarak benim bile utanabileceğim şeyler çıkmaktadır.
bi küçük bi büyük harflerle ve q-w-x harflerini sürekli kullanmaktır kesinlikle.
sagopa kajmer dinlemek.
tamamen siyah giyinip kulaklıklara bağımlı yaşayıp etrafa nefret kusmaktır.

yıllar sonra biraz renk gelse de kıyafetlerime hala kulaklıklara bağımlı yaşamaktayım, orası apayrı.
Kopya çekmek
Hem de birçok kez hocanın farkettiğini bile bile
Aklıma geldikçe kendimden utanıyorum.
Hem kendimi zavallı duruma düşürüp çalışmazdım
Hem de kopya çekerdim.
Biraz Aptalca gelebilir Ama KotPantolonlarıma Çamaşır suyu ile isimimi yazıyordum ne alaka ise, Öleydim daha iyiymiş.
enseleri uzatmak da buna eklenir.
-kolonya içmek.

-kardeşimin kafasına tükürmek- kedilere,apartman boşluğuna..-durduramıyoruz efendim.

-bol t-shirtler giyinmek.

-saçları yarak kürek bir biçimde uzatmak.

-facebook paylaşımlarım-temizlemek bir ayımı aldı amk.-

ne ergenlikmiş be bilader, iyi ki bitmiş.
V harfi geçen kelimeleri yazarken w harfini kullanırdım. "Ewet" yazıyormuşum düşünebiliyormusunuz? Ne kadar utansam az.
Gercekten hicbirini yapmadigim bundan dolayi da utanmadigim seyler. Yapmamak cok mu iyi bence degil yasanmasi gereken seylere hep bir buyuk gozuyle bakip yasamamak da huzur vermiyor.
Şiir yazmak. Ama öyle böyle değil allah'a bile yalvarmışım ne rezillikler ona buna övgüler. Sonraa bana ufak bir hareketinden yola çıkarak sevdiğini düşünmeler üff. Bunları hatırlamıyorum aslında beynim silmiş. Ama eski günlüklerimi okuyunca bunu ben mi yazdım diyorum. ergenliğimi hatırlamıyorum pek. sadece baya asiydim ona buna asarım keserim şimdi hiç eser yok kavga dense içim acır. Yazdıklarım olmasa ben öyle şeyler yapmadım diye inkar bile ederdim. Maalesef benim el yazım...
belime kadar olan saçlarımı açıp -okuldan sürekli uyarı aldığım halde- aşırı derecede dağınık, serseri serbest bir şekilde okula gitmem (annem artık fön çektir diye yalvarırdı.)
türkçeyi katletmek.
hunharca xD kullanmak.
yerli yersiz her dakika depresyona girip tripkolik dinlemek?
hiç. Hala severek yaparım. hemde hepsini.
Dünyayı msn ve müziğe açıp diğerlerine kapatmak.

saçma salak okul kavgaları.

hele çıkışta görüşürüz diyaloğu.
camdan aşağı el büyüklüğünde taşı atıp bir arabanın arka camını tuzla buz etmek.
Anneme bağırmak.
Msnye atarlı giderli sözler yapıp serseri gibi görünmemdir. Şimdi çok utanıyorum, benim gibi aile terbiyesi almış biri nasıl bunları yazabildi ? Ergenlik işte. Durum vahim.
-ismail yk'nin allah belanı versin şarkısını sınıfta bangır bangır söylemek.
-c harfi yerine j harfini kullanarak türkçeyi katletmek.
Farklı okullarda okuduğum kız arkadaşla sabah buluşur durağa yürürdük, ıssız ara sokaklardan 10 dk uzaktaki durağa giderdik, sabahın 6:40'nda kim olacak diye ben de hep götünü mıncırırdım, okşardım.
Şimdi düşünüyorum da görenler mutlaka olmuştur, rezilliğe bak.
enseyi uzatmak ceza dinlemek vs...
-Değişik sex fantezileri.
-Her boka isyan etmek.
Pandik ve mıncırma temelli türkü sevimlilikler.
Ne güzel yıllardı be..
Sigara içmenin havalı bir şey olduğunu düşünmek, okuldan kaçıp salak salak cafelere gitmek.