1. 1.
    çok fazladır. mesela en büyük utanç verici şeyim tahrik olduğum alt komşu kadının tatile çıkarken çiçek sulamak için anneme verdiği anahtarı alıp, evde çiçekleri suladıktan sonra yatak odasında ki sütyenleri çekmeceden alıp, koklayıp kadını düşünerek sütyenlere sürtünüp masturbasyon yapmaktı.

düşünsenize öyle bir anda evin sahipleri geliyor beni o halde görüyor. vay emenike deli cesaretmiş.
    -1 ... pekis sinici
  2. 2.
    yengeye arkadan sarılmak.

şimdi olsa yapmam yani en azından abimin yanında.
    1 -5 ... alevi olmak isteyen cocuk
  3. 3.
    Yaş 14 hoşlanilan çocuk emo diye 6 ay emo gezmek. Allahım cidden ben neymisim ya gecmisim çok kirli dskdkjd.
    3 -1 ... duduperivesazarkadaslari
  4. 4.
    (bkz: büyümek)
    ... konusalimbakariz
  5. 5.
    Bulmaca doldurma, kitap okuma ayagina annem yaşındaki akrabamin ağzına kadar girmem, onun da rahatsız olmaması üstüne işlerin ilerlemesi, ben sevgili bulduktan ve tehlikeden uzaklaşmak istedikten sonra onun travma yaşaması. O zamanlar reşit olmadığım için kullanılan bendim, idrak etmem için üstünden neredeyse 10 sene geçmesine lazımmış.
    ... gazteci
  6. 6.
    13 yaşındayım, büfede çırağım. Yer şehrin oto sanayisi. Şirketlerin yönetim kısmında çalışan hanfendilerin ilik gibi oldugu bir ortam.
    Hergün 31 çekmekten yara olmuştu o derece bir çıldırmışlık yaşıyordum.
    Birgün patron namaz kılarken arkasında oturuyorum. Gelen giden de yok ya başladım çekmeye. Bu da namaz kılarken çaprazndaki aynadan görmüş sanırım. Namaz bitti akşam cıkış saatine yaklaştık beni insanca uyardı.
    Öyle bir utanç öyle bir şok yaşamadım ama hala ömrümce.
    1 hafta bunalıma girmiştim, sonra geçti.
    ... picleme