1. 1.
    Yılmaz’ı mesene’den silecen!

ergenliği hatırlatan detaylar
    11 -1 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  2. 2.
    emo modası.
    4 ... tanri bizimle sims oynuyor
  3. 3.
    8 hoparlörlü trident marka çin malı telefonlarla son ses arabesk rap dinleyen kekolarla karşılaşmak.
    8 -1 ... b0rtecine
  4. 4.
    Twilight msn skype( su anda kullanılıyor ama olsun) televizyonlu telefon şarkıcılar.....
    ... kendi halinde olan bir sahis
  5. 5.
    (bkz: anan)
    2 -1 ... ayelinickccktn
  6. 6.
    Kantır sıtrayk.
    işbu entrinin kalıcı olduğunu düşünmüyürüm. Modlara selam olsun.
    1 -1 ... alfmn
  7. 7.
    facebook, wolfteam ve metin2. ha birde araya giren flash oyunlar.

bana o günlerimi geri verin.
    -1 ... drealize
  8. 8.
    msn, trendy ve salsa dergileri, walkman, discman, emo tarzı, matrax, 100 kontör, deri bileklikler ve daha aklıma gelmeyen bir sürü detay. Bunları yazarken o günleri ne kadar özlediğimi fark ettim. Derlerdi de inanmazdım. Neyse ağlamıyorum gözüme ergenlik kaçtı.
    7 ... kardesnapiyonkafamageldi
  9. 9.
    Ergenliğimin ilk zamanlarında mabel yeni tanınmıştı. Ben de hep aynı isimleri, hep aynı şarkıları dinliyordum. Emre Aydın, model, mabel matiz, gripin gibi.

Ergenliğimin tam ortasında bir rap sevdasına yakalandım. Önceleri hidra, norm falan dinlerken sonra melanko rap dinlemeye başladım. Sancak, taladro falan. Onun için hala taladro bana ergenliğimi anımsatıyor.
    2 ... i am only one
  10. 10.
    Rap muzik, gozun icine siyah goz kalemi cekmek, duvarlara spreyle bos beles yazilar yazmak, 100 kontorle yapilan 10.000 sms ile manitayla mesajlasmalar tabi tuslu telefonla.

Ergenligim babama safi eziyetti, ins benim cocugum bana benzemez.
    2 ... 6yarimdan1tam