bugün

çok düşündüğüm ve bulduğum sorundur. etrafıma baktığım ergen kardeşlerimizin sürekli bir agresif hali, sürekli bir birbiriyle dalaşma hali, sürekli bir atarlanma bir stres.
ulan dedim; ekmek elden su gölden. fatura derdiniz yok, akşam ne yiyeceğim derdiniz yok, barınma derdiniz yok, giyim kuşam derdiniz yok. ana kucağında ve de baba ocağında mis gibi yaşam. ulan peki bunların derdi ne.

ve buldum. sevişmiyor ulan bunlar. ciddiyim 14-18 yaş arası gelmişler buraya; yok bilmem ne ettiğimin kürtleri diyor, yok diğerleri bilmem ne soktuğumun faşistleri diyor, biri bayrak diyor beriki ezan diyor sürekli bir atışma hali.
evladım; bayrak mı indi, ezan mı sustu, soykırım mı oldu, sosyalizm mi geldi. derdiniz ne lan. size mi kaldı oğlu bu işler. daha ömründe bir ekre bile sevişmemiş veletler mi idare etmeye kalkıyor ülkeyi. çıplak kadın memesine dokunsa kalp krizi geçirecek oğlanlarla penise dokunsa ağlayacak kızlara mı kaldı la bu işler.

şimdi yaşınız gibi davranmaya başlıyorsunuz. sizin bdeniniz har vurup hormon savuruyor evladım. bol bol sevişin. sevişmediğiniz takdirde ne huzurlu olursunuz ne mantıklı düşünürsünüz.

siz 5 yıl sevişin sonra zaten ülke sizin manyaklaşmayın bu yıllar bir daha gelmez.
kendileriyle daşşak geçilmesi. özellikle sözlükte . sonuçta dikkat çekmek için trollük yarışına giriyorlar haliyle. yazık la. sevişmeye gerek yoktur. çıkın top oynayın hayatınızın en güzel dönemleri .

yarılmak için ;

(bkz: 15 yaşındayım ama hepinizden üstünüm)
sivilce tabi ki.