1. 1.
  2000 sayfalık iddianameyi okumadan, toplanan tüm deliller için "bunlar cemaat işi akepe işi bilmem ne, kurmaca düzmece" diyebilmektir ve bu insanlar hakkında endişe duyuyorum. daha dün balyozcular mapusu boyladı ve yazdığınız yazıların teması şu:

  "rövanş gelecek.."
  "bu savaş burada bitmez.."

  bik

  ve

  bik...

  __

  intikam çığlıklarınızı güzel güzel internetten, ip adresiniz, bilgisayarınız, isminiz soyisminiz kayıtlı üyeliğiniz bulunan sitelerden dile getirdiniz. şimdi bakın gençler, sizin için kaygılanıyorum. artık devir değişti, artık namaz kılıyor diye ordudan atılmış insanlar, zamanında aşağılanmış insanlar sizin tabirinizle "rövanşı" aldı. zamanında mağdur olanlar kazandı. şimdi bırakın mağdur edebiyatını. sizin mağduriyetiniz ancak "bunu rövanşı gelecek" demek. bu süreçten sonra unutun artık siz o eski muhtıraları, yok ordu göreve pankartlarını...

  bakın!
  hazır üniversite öğrencisisiniz filan belki çoğunuz. yarın bir gün kpss'den 90 almanıza rağmen "neden ataamıyorum ben ühühühü" demeyin. devletin istihbaratı var. bir valla* güvenlik soruşturmanıza bakar.

  (bkz: big brother is watching you)
  (bkz: i warned you)
  (bkz: demedi deme)
  2 -6 ... thebountyhunter
 2. 2.
  aşağıdaki yazı gibidir.

  çok net yazıyorum, ergenekoncuyum ben. eğer böyle bir terör örgütü varsa, ben de o teröristlerden biriyim. balyoz planını da ben yaptım.
  5 -2 ... coremax
 3. 3.
  ergenlerin heyecanlı yazıları bunlara örnektir.
  sen ergenekoncuysan ben de seni içeri tıkan adamım aslanım...
  -2 ... thebountyhunter
 4. 4.
  sen değil de senin köpeğin olan hakimler ve savcılar tıkar. senin de köpeği olduğun sürünün adaleti yani. hadi bakiim.
  5 ... coremax
 5. 5.
  ülkemizde yapılan siyasi kan davasına yorum yapmaya bile gerek yok.
  1 -1 ... thebiggraywolf
 6. 6.
  3. dünya ülkelerinin koltuk kavgası ve siyasi kan davasıyla yönetildiğini bize gösteren yazılar. daha 1. dünya savaşı öncesi almanya misali siyasi birliği sağlayacağız da gelişeceğiz. geç hocam bunları geç. millet yerine kendi cebini ve kendi fikrini düşünen adamlar var. amerika iyi seçim yapıyor ha. hiç eziliyoruz diye ağlaşmayın.
  1 ... anambunelan
 7. 7.
  (#16958551) kimmiş heyecanlı ergen? hanimiş.

  ayrıca benim ailemde yüzyıllardır başı örtülü kadın var, müslüman var. onlar neden hiç içeri atılmadılar? bir kere bile soruşturulmadılar? terörist olmadıkları için olabilir mi?
  4 ... coremax
 8. 8.
  oglu bizzat adaletten kacan adamin bir sempatizaninin herkese adaletin faziletlerini anlatmak icin actigi baslik. Adalete inancin bu denli tam ise adamim o mahkemeleri neden kamerayla halka izletmediler hem bilirdik biz de bu kepazelerin ne vatan millet dusmani oldugunu. Adalete inancin bu denli tamsa neden halan fidan savcidan kacirildi? Neden almanyanin cete dedigi deniz feneri turkiyede turlu dumenlerle aklandi? Bi de bunlar hakkinda klavye tikirdatsan?
  3 ... vigilante8
 9. 9.
  haksız eleştirilere maruz kalmış başlık..

  kameraya almalarının bir anlamı olduğunu düşünmüyorum, kaldı ki alenen açıklanan bir cok delil dısında, bir cok delil de gizlidir. belgeleri ile birlikte. bu gizli belgeler açıklandığında vatana millete hayırlı olmayacak seylerdir. ki kamera degil ac ergenekon iddianamesi yaz google a iddianameyi indir oku bak bakalım sütten çıkmış ak kasık mı bunlar? 

  hakan fidan ve deniz feneri konuları ayrı konular ve o davalarda da bir hukuksuzluk var ise (ki hakan fidanın savcıya gitmemesi bildigin talihsizlik bunu kimse açıklamaya çalışamaz yanlış.) gereği yapılmalı, herkes tespit edilip adalet önünde hesap vermeli. ötesi yok. 
  -3 ... thebountyhunter
 10. 10.
  ergenekon yok ki yanlısı yazı olsun. yanlıların kimler olduğu ortada. ergenekonu terör örgütü sınıfına sokabilmek için silahlı eylem arandı. danıştay saldırısı bulundu. şeyh mahkemeye gelip ifade verdi, ben verdim ölüm emrini katli vaciptir dedim, ondan yapıldı bu eylem dedi. ama hakim nedense kabul etmedi ve ergenekon terör örgütü oldu. fanatiği olduğunuz kesim sağlam ayak değil. bırakın da samimi müslüman olmaya bakın. bırakın artık şunların sözde adalet dedikleri siyasi katran kazanlarını.
  2 ... coremax