bugün

allah'ın hesabını sebep olanlardan soracağı şehitlerdir.
Kim olduklarını bilmiyorum ama şehitlik kurani bir kavramdır,ölenler müslümansa Müslümanlık ta yetmiyor,allahın kitabını kabul edip içindeki emir ve hükümleri kabul ediyorsa bunu tatbik ediyorsa,hayat tarzı olarak islamı benimsemiş ise...
ali tatar: bin bir yalan ve dolanla hakkında sorusturma acıldı. once serbest bırakıldı ardından tekrar tutuklanmak istediginde bunu onuruna yediremedi ve beylik tabancasıyla kendini vurdu. öldükten sonra lagım havuzunda -mermiye kafa attı- diye dalga gecildi.

ilhan selcuk: bir cumhuriyet aydınıydı ve yine yalan dolanlarla silivri'ye atıldı. 85 yasındaydı o kadar hileye yalana cok dayanamadı zaten beyninde damar tıkanıklıgı vardı hastaneye kaldırıldı ama hayata tutunamadı.

türkan saylan: bir doktor olarak bu memlekete cok hizmeti dokunmustu. kızların egitim gormesi icin canıyla kanıyla savastı ve bir sabah evinden terorist gibi alındı. hakkında o donemde atılan iftiraların haddi hesabı yoktu oysa sadece cagdas bir ulke hayali kuruyordu. hakkında acılan davaların hepsi beraatla sonuclandı fakat turkan hoca bu kadar eziyete dayanamayarak kanser oldu. fetoculerle mucadelesini daha fazla surduremeden 2009 yılında aramızdan ayrıldı.

kuddusi okkır: bizzat kacak fetocu eski savcı zekeriya oz tarafından sozde ergenekon teror orgutunun kasası olarak adlandırıldı. okkır 2007 yılında tutuklanmadan once kırım uzerine saglam bir proje hazırlamıs ve sanayi bakanlıgı projesini kabul etmisti fakat fetoculerin buna tahammulu yoktu. tutuklandıgı 2007 yılından vefat ettigi 2009 yılına kadar kanser hastasıdır hastanede tedavi edilmelidir taleplerinin hic biri karsılık bulmadı resmen olume mahkum edilmisti ve katilleri cezasının infaz edilmesini sagladılar.

kasif kozinoglu: cevresinde hayalet lakabıyla bilinen bir mit mensubuydu. fetoculerle ilgili bir cok seyi bildigi soylenmekteydi. ifsa olmaktan korktuklarından mıdır bilinmez daha ilk durusmasına cıkıp savunma bile yapamadan silivri'de yine bilinmeyen bir nedenle oldu ya da olduruldu.

siz gülmeye devam edin. bizler unutmadık unutmayacagız. bu insanların hepsinin kanı ellerinizdedir.
şehitlik; din düşmanlarına ve darbe şakşakçılarına değil dinine saygısı hürmeti olan insanlara özgü kutsal bir mertebedir. Ergenekon şehidi ne amk.
bakmayın o sehit değil bu şehit değil diyen ibibiklere.
örümcek ısıran, akrep sokan insan bile şehit sayılır.
bakmayın o sehit değil bu şehit değil diyen ibibiklere.
aşık olup söyleyemeyen, içine atan insan bile şehit sayılır.
bakmayın o sehit değil bu şehit değil diyen ibibiklere.
iç hastalıklarından ölen de şehit sayılır.
ergenekon ve balyoz tertipleri sonucunda suçsuz yere hapse atılan, yargılanan, itibar suikastine uğrayan ve bu ihanet süreci neticesinde hayatlarını kaybeden kumpas şehitlerimizdir.

türkler unutmayacak...!!!

şehitlerimizin aziz hatıralarına saygılarımla;

(bkz: kaşif kozinoğlu)
(bkz: ali tatar)
(bkz: cem aziz çakmak)
(bkz: kuddusi okkır)
(bkz: muzaffer tekin)
(bkz: songül yakut)
(bkz: özden örnek)
(bkz: ali tarık akça)
(bkz: çetin dizdar)
(bkz: türkan saylan)
(bkz: ilhan selçuk)
(bkz: uçkun geray)
(bkz: emcut olcaytu)
(bkz: teoman koman)
(bkz: engin aydın)
(bkz: abdülkerim kırca)
(bkz: yunus nadi erkut)
(bkz: enver arpalı)
(bkz: atalay efeer)
(bkz: doğan ilhan)
(bkz: murat özenalp)
(bkz: berk erden)
(bkz: ünal inanç)
(bkz: tünay yanardağ)
(bkz: soner polat)
(bkz: tevfik özkılıç)
(bkz: salih eryiğit)
(bkz: olgun ural)
(bkz: sadettin doğan)
(bkz: erden ülgen)
(bkz: nazlıgül daştanoğlu)
(bkz: münür kemal yavuz)
(bkz: mustafa kelleci)
(bkz: melike kuvvet)
(bkz: mehmet haşimoğlu)
(bkz: izzettin gürdal)
(bkz: halil yıldız)
(bkz: gazi güder)
(bkz: eser şahan)
(bkz: erhan göksel)
hepsi birer şehittir. küfretmek adetim değil ama bu askerlere şehit demeyen, şehit demekte tereddüt eden kim varsa ya fetöcüdür ya da or*spu çocuğu. pardon unutmuşum ikisi de eş anlamlıydı.
edit: bu entryme silik atacak moderatör varsa ona da yazıklar olsun, vesselam.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.