bugün

milyonların sevgilisi olmaya adaydır.
vallahi eğer kemerli pezevenk temizlik görevlisi o arkadaşa vursaydı kahrımdan ölürdüm.
bacak kadar boyuyla efelenen namussuzsuza çok bile sabretti neyseki en iyi savunma saldırıdır felsefesine uyup bizleri mutlu etti.
yıllarca kemer sıkma politikasında "master degree" yapmış olan emekçi halkımın şaklatılan kemer karşısında ne kadar korkabileceği konusunda fikir veren ibretlik video. sonunda ergenimizin "allah diyen hayvanlar" gibi olay yerini terk edişini gülümsemeli ibret kategorisinde sayabiliriz.
korkusuz savaşçıdır.
(bkz: patriot)
dilimize yeni bir kısaltma kazandıran kimsedir. obg: oğlum bak git...
(bkz: oğlum bak git)
(bkz: olum bak git)
(bkz: ölüm bak git)
Iyi yapmıştır. Adı üstünde 'liseli ergen'.
aklımıza mortal combatta geçen terimleri getiren dayı.izlerken birçok kişiye finish him. aueaoueee sekansından sonra fatality brutallity naraları attırmış olduğuna şüphem yok. o değilde lan ben çocukken etrafımda mahallede okulda ne çok vardı yaw böyle piçler hakkatten.demek hala varlar. ulan kardeşimin yolunu keserdi bunlardan biri hep bi gün göz çukuruna ben evet ben karıncayı incitmeyen yaşar usta yok v8 hangi arada kaptım nasıl o kayayı yerleştirdim bilmiyorum. vahim olan şu ki tanımadığım piçin ablası tanıdığım araklamaya çalıştığım kız çıktı vay amına koyayım bizimkisi hazin bir aşk hikayesi oldu.oha amma yazmışım.
abimizi sabrından ötürü kutluyoruz. geç kalınmış lakin güç olmamış.
Şu internet fenomenlerini de aslında didikleyip bulup bir Where are they now tarzı bir şey yapacaksın. Kim bilir nerededir dayımız ve daha bir çok fenomen.
güncel Önemli Başlıklar