bugün

http://inciswf.com/6604incij6194719.swf

nam-ı diğer kemerli bela
zayıflamak için spor yapmaya gerek duymadan insanın içinin yağlarını eriten dayıdır.
ilkokullu elemanlardır bence bunlar. sesleri bile çatallanmamış.
az bile yapmış dayıdır. bu ergen piç orada alın teriyle para kazanmaya çalışıp o piçin belki de ileride sigara içmeyi deneyeceği (ya da daha öncesinde denediği)sigara izmaritlerini süpürecek. ama bu piç kurusu * tamamiyle adı piç kurusu olan bu çocuk bunu düşünmeden kendisinden yaşça da büyük olan adama kafa tutarak adamın sinirlerini altüst ediyor. o adamın çocuğunun bu videoyu izlediğini düşünelim. ne kadar acı bir durum. insanın babasının 16-17 yaşında kendini mafya zanneden 2 karışlık boyu olan bir piç kurusunun karşısında ezilmesi. keşke o adam o çocugu orada yakalasaydı da evire çevire dövebilseydi.

böyle davranan bir çocuk ileride anne babasına da aynı şeyleri yapar. işte evlat olsa sevilmez dedikleri tip bana göre tam da budur.
ergen bünye kemeri yere vurmasıyla güldürmüştür. *
temizlik görevlisi reis şimdiden gönüllerde taht kurmuştur.
itinayla kalkık götler indirilir diyerek hesabı kesen, adamın kralı olan emekçi ve delikanlı dayıdır.
yatırıp sikseydi neden siktin demezdim o derece.
kaşınınanı, kaşıyacaksın denilesi . çöpçü amcanın o ergen piç'e sabırlı davrandığı ve sonunda ağlayarak kaçtığı komik ötesi bir durumdur.
Ergenlerin bundan ders çıkarması gereken önemli video.
çok güzel bir sona sahiptir. yeter ama hakikaten bu ergenlerin tavırları be!. bu ne havalardır, bu ne saygısızlıktır.
fakat ergenimizn sopayı sırta yedikten sonraki "ahh tamam tamam" diye bağırması beni epey bir keyiflendirdi. daha fazlasını hakediyordu zaten ama çöpçü dayı uyarmıştı onu.
görsel
ergen hunter.
Videoyu izleyen herkesin çoçuğa yüklenmesi türk halkının mazlumu koruma içgüdüsünün dışa vurumudur. ne de olsa videoda çocuğun temizlik görevlisine dayılanması üstüne gitmesi görülmekte. ama allahın bir kuluda çıkıp acaba 14-15 yasında ki bir çocuk kendisinden hayli büyük birisine bu hareketleri neden yapmış olabilecegini düşünmemektedir. kendini bir halt sanmasından mı yoksa temizlik görevlisinin yapmış olduğu bir harekete karşımı bu dayılanma diye sorgulamamaktadır.

olayın bütünü videoya yansımadığı için pek yorum yapılamayacak video.
"vurucam kırbacı vurucam kırbacı" edasıyla kemerini yerden yere vuran ergenin kırbacını götünde patlatan dayıdır. * *
piç ergenin dayak yediği müthiş videodur.çöpçü dayı gomünist edasıylana dayak atmıştır.
hadi vursana hadi..Deyişiyle sokağa çıkıp bir tur atıp geldiğim olaydır.
proletaryanın sopası lümpen ergenin kafasında patlamıştır.

işçi sınıfının kapitalizmi ve emperyalizmi nasıl ezip geçeceği anlatılır, dolaylı yoldan.

tamam sakinim...
(bkz: Oğlum bak git)
hem ergen hemde liseli vay anasını normal'de liseliler 25 yaşında yetişkin olmuyor mu?

helal olsun dayıya hem ergen hemde liseliyi pataklamış alkışlıyoruz.

(bkz: oğlum bak git) eksi verme.
olayın aslı şu şekilde, bu abimiz kekeme ve çocuk dalga geçiyor herkesin içinde, daha sonra da abimiz tokat atıyor çocuğa ve videodaki görüntü ortaya çıkıyor, olayın ardından çocuğun kafaya 20 dikiş atılıyor ve aile şikayetçi oluyor abimizden, ama sosyal medyada görüntüler ortaya çıkınca, aile şikayetini geri çekiyor.

ne demişler, dün yediğin hurmalar birgün götünü tırmalar...
nush ve kötek ile ilgili atasözümüzün uygulanış şeklini gösteren dayıdır.

humanist sevgi pıtırcıklarından sadece şunu rica ediyorum: kendinizi o temizlik görevlisi adamın yerine bir koyun. kızlara hava atmak için sokak ortasında özrünüzle dalga geçildiğini düşünün. sonra da o görüntülerdeki artistlikleri düşünün. kusura bakmayın ama 20 dikişi kafasıyla birlikte götüne de attırırdım ben. o sopayı götüne sokardım o ergenin.
Selçuk abidir. Kekeme olduğu için kendisiyle dalga geçen ergene şamar sallamış ve akabinde daha beter atarlanan ergene 0.21 saniyelik bir süpürge çevirisiyle girişerektan kafasını kırmıştır.
daha küçücük bir çocuğun sopayla dayak yemesine gülen, bundan zevk alan,..
şaka lan.
kendini doctore sanan ergene yıldızları gösteren dayıdır.

edit: damak değil dayak.
teşekkürler milatelçisi.
adamın hammaddesidir. helal olsundur.

ve ergen elinde kemerle sokakta belirdi. aman allahım, bir insan ancak böyle dayak yiyebilirdi! *
güncel Önemli Başlıklar