ergen ve kız olmamama rağmen bende mevcut olandır..Ben niye biliyorum tabi ancak o kızların takıntısını bene anlamış değilim evet.
koreli erkeklerde aşık olunmayacak gibi değil ki amk. haklarını yemeyelim baby faceler, doğuştan nazik ve centilmen bir enerji yansıtıyorlar, elastikler.

bu uzak doğuluların hepsi için geçerli şu karizmaya bak amk.

görsel
korelilerin hem anne baba, kız erkek fark etmez acayip bir fan duygusu var onu anlarımda bizim ergen kızların neden böyle bir aşk yaşadıklarını anlamıyorum. siz imkansız ve gereksiz aşklar için doğmuşsunuz.
Sosyal medya da koreli erkek paylaşmazlar mı, gördükçe kaval kemiğimi duvarın sivri köşesine sertçe vurasım geliyor.
arapların türk dizilerine müptela olması gibi bizim ergen kızlarımız da bir ara bu kore dizilerine müptela oldu. hayır ne buluyorlarsa artık.
Kimisinde devaminda zenci oluyor dikkat etmek lazım.
Dizinin senaryosu falan değil ilgilerini çeken oğlanlara bakıyorlar. Köse seviyorlar galiba.
Kılsız, tüysüz, minyon, kız yüzlü erkek seven kızlardır onlar. Birde bazıları çıkıp övünürler ben 3 yıldır Kore fanıyım ben 5 yıldır kore fanıyım falan filan diye.
k-pop saçmalığına bayılan kızlardır. bir de army falan filan gibi isimleri var bunların. oppa diyorlar, ninna diyorlar, bir değişik lugatları var.
ah şu koreli beni bi sikse diyorlar mı acaba alimünyum.
aynı konu yüzünden yeğenime bağırmışlığım vardır. laik miyiz lan biz yeğenimizin odasına çekik gözlü gavur posterler astıralım.
tomy hard gibi adamlar varken koreli sevmek şow bence .
30 yaşındayım erkekim, güney kore kızlarına olan aşkım hiç geçmedi.
Dişiler için de kabul edibilir bir aşktır.
Salak olduğumuzu bir şekilde belli etmek için.
Ciddi ciddi mide bulandırıyor.

Bir de korece falan öğrenmeye çalışanlar var ki, sen otur bir ingilizceyi doğru düzgün öğren yarim akıllı kezban.
genelde kapalı kızlarda oluyor bu. ortaokulda bir arkadaşım vardı kore hayranıydı lisede de devam etti şu an kore dili okuyor. bu azim ben de olsa of ne fena olurdum.
bence bir kezbana en çok yakışacak olan bir korelidir

ökküz pardon asil zade kişiler, aynı doğu karadeniz

milletine benzerler, o kadar kibar, o kadar görgülü

e daaaa ne olsun,

koşun kezbanlar koşun.
Ergen gibi görünüyorlar ama büyük kısmı 30 yaş civarı evli ablalardan oluşuyordu. Bundan 3-5 sene önce tabi. Bts geldi işi bozdu ama ben bu kore fanları arasına girdiğimde (7-8 yıl önce) liseliden çok ünili ve 30+ evli abla olduğunu görünce şok olmuştum. Hatta hamileliği boyunca dizi izleyince oğlu çekik doğan bir kadının bahsi dolanıyordu ortada konuştuğum herkesin hayali bir anda bu durum olmuştu. Ne günlerden geçmişiz be
Ergen ve türbanlı ergenlerde olan aşktır. Google üzerinde yaptıkları “kore filmleri, kore dizileri” araması ile karşılarına çıkanları izlerler. Sosyal medya hesaplarında da korecan <3 koreaşk <3 tarzında sikimsonik şeyler yazarlar.
Kızlardaki kore aşkını bilmiyorum ama bu adamdaki kore dizisi aşkını anlamak mümkün değil.

Sarılmalarını seviyorum ne demek amq.

_
güncel Önemli Başlıklar