1. 1.
    Şu hayatta bir integrali anlayamadım bir de ergen kızlardaki kore dizisi aşkını.
    22 -5 ... rosadolujoee
  2. 2.
    ergen ve kız olmamama rağmen bende mevcut olandır..Ben niye biliyorum tabi ancak o kızların takıntısını bene anlamış değilim evet.
    4 -1 ... promer
  3. 3.
    koreli erkeklerde aşık olunmayacak gibi değil ki amk. haklarını yemeyelim baby faceler, doğuştan nazik ve centilmen bir enerji yansıtıyorlar, elastikler.

bu uzak doğuluların hepsi için geçerli şu karizmaya bak amk.

ergen kızlardaki kore aşkı
    4 -11 ... duygusal masturbator
  4. 4.
    korelilerin hem anne baba, kız erkek fark etmez acayip bir fan duygusu var onu anlarımda bizim ergen kızların neden böyle bir aşk yaşadıklarını anlamıyorum. siz imkansız ve gereksiz aşklar için doğmuşsunuz.
    2 -1 ... pluvofil
  5. 5.
    Sosyal medya da koreli erkek paylaşmazlar mı, gördükçe kaval kemiğimi duvarın sivri köşesine sertçe vurasım geliyor.
    ... ride the lightning
  6. 6.
    arapların türk dizilerine müptela olması gibi bizim ergen kızlarımız da bir ara bu kore dizilerine müptela oldu. hayır ne buluyorlarsa artık.
    3 -1 ... rebel12
  7. 7.
    aşk değil sempatidir. saatlerce kore dizisi izlemenin etkisi ile olabilir. kısa boylu, zayıf, güçsüz, tüysüz, fakir vs. bir erkeğin yüzüne bile bakmazlar.
    2 ... gamzedeyim deva bulmam
  8. 8.
    Kimisinde devaminda zenci oluyor dikkat etmek lazım.
    2 ... doublekerem
  9. 9.
    Dizinin senaryosu falan değil ilgilerini çeken oğlanlara bakıyorlar. Köse seviyorlar galiba.
    ... baba kreyzi
  10. 10.
    (bkz: Dae Hoon Lee)
    1 -1 ... sobelemebeni