bugün

uludağsözlük ve incisözlük'ün yeni %50 ortağı olan şirket. hayret nasıl başlık açılmamış hala.
güzel bir yatırım olmuş tebrikler. ancak söylenen rakamlar gerçek mi onu bilemiyorum.

Sözlük konseptinin bilinen oyuncuları arasında yer alan inci Sözlük ile Uludağ Sözlük’ün %50 hissesi, 10 milyon TL değerlemeyle satıldı.
sahipleri akepelidir.
(bkz: yalarun)
(bkz: 18 eylül 2019 uludağ sözlük ve inci sözlük satışı) sonrası "bu firmanın kumu kum, kiremiti kiremit değil. beton desen affedersin şey gibi." desek göte mi geleceğiz?
Hemen Facebook da profilime girip, çalıştığım yeri burası olarak kaydediyorum.
Ergünkent inşaat en sevdiğim inşaat şirketidir. Kendilerinden daha iyi bir inşaat şirketi görmedim. Keşke herkes ergünkent inşaat gibi namuslu, dürüst ve iyi birisi olsa. Ergünkent inşaattan Allah razı olsun sahibine bağışlasın.
Sözlük satışları ve Bahsedilen rakamlar doğruysa, iş bilmeyen insanlar tarafından yönetilen şirkettir. inşaat sektöründeki kriz malumken böyle yatırımlar yaparlarsa ve siyasi bağlantıları yoksa yakında batarlar. Ayrıca bir klasik olarak;
(bkz: O paraya öküz alırız)
sözlük zirvesi adı altında inşaata işçi götürme potansiyeli olan inşaat şirketidir.

"1 ekim inşaatta içiyoruz zirvesi" gibi mesela.
(bkz: 18 eylül 2019 uludağ sözlük ve inci sözlük satışı)
jargon böyle. bir baklavanızı alırız.
önlerden rezerved.
Aklı yok fikri var insanlar tarafından yönetildiğini düşündüğüm şirket. Sözlüğü neden alırsın ya. Aklın mı kıt ?
Şimdi arayıp emin'i telefona isteyeceğim şirket. Emin aklını mı kaçırdı acaba ?
Ercüment inşaat odun ve kereste sözlük.
güncel Önemli Başlıklar