1. 1.
  o. çocuğunun önde gidenidir.
  4 -1 ... seruven44
 2. 2.
  Türkün sabrını zorlamaya and içmiş eceline susamış bir köpektir. Kafasına 14lü şarjörü boşaltmak gerekir. (Köpeklerden özür dilemek gerek bu yaratiklarla ayni hitap ettiğimiz için)
  Keşke devlet izin verse, kanunlar iyilerle kötülere farklı olarak düzenlenensede kurtulsak şu i*nelerden.
  5 -1 ... uzunkartal
 3. 3.
  Tarkan filmindeki ahtopattan bahsediyor muhtemelen donuzumdaki zat

  Ama o kişi açıkça ben Alevi değilim dedi bu sakat tabi sırf ortalık karıştırmak için Alevi diyor.
  5 -1 ... keyf kahyasi
 4. 4.
  daha geçen silik yemiş kişidir. yahu bu kanı bozuk senelerdir sözlükte, hiçbir yaptırım yapılmıyor. sürekli aynı kelimeleri kullanmasından ve yanlış yazımından belli zaten sıkıntılı bir tip olduğu, yüzlerce entry si var dhkpc yi savunan.
  kemalist ya da alevi oluşu beni ilgilendirmez.
  3 ... entente cordiale
 5. 5.
  aleviliğini bilmem ( o kadar tanımıyorum ama değildi sanki ) ama kemalist / atatürkçü değildir. arkadaş şuraya yazılan şeyleri hepimiz okuyoruz yazarların çoğunu yazdıklarından ötürü tanıyoruz. birilerini fişlerken illa araya kemalist lafını sokuşturma sevdasından vazgeçin artık.

  (#40230519)
  (#40230489)
  (#40230438)

  hoş başlığı açan bunları da yazmış bugün. sıkıntılı bir arkadaş belli ki. hani adalet sağlansın o refere edilen entryi yazan ( ahtapot ) yargılansın istemiş ama şu entrylerden dolayı kendisi de bir fiil suç işlemiş ama idrak edecek kapasitesi yok demek ki. entryi yazan vatan haini ama izmiri keşke kurtarmasaydık demek veya andımızda neden atatürk geçiyor demek suç değil demek ki.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Ekmek almaya giderken ölmediği içindir..
  1 -1 ... melisasilem
 7. 5.
  iti köpeği anırtmıştır.
  1 -4 ... sinirleniyorum yine
 8. 6.
  eren kardeşimize böyle bir şeyi söyleyen soysuz, şerefsizdir. aynı şekilde insanları kemalist, alevi diye ayrıştıran soysuz oğlu şerefsizdir.
  2 ... lagavulinvebazlama