bugün

ikisi de bir terör örgütünün oyuncağı olup diğer bir terör örgütü tarafından öldürülmüştür. Tek fark terörist örgütlerden biri üniformalı diğeri üniformasız.

Beybi!
Biri vatanı için,jandarmaya pkklıların saklandığı yeri göstererek şehit oldu, diğeri ekmek alma bahanesi ile polise taş atarken kül oldu.
Çatışma yaşanacağı gün gibi belli olan bir bölgeye önlerine çocuğu koyup giden askerler Eren'in ölümünden sorumludur. Uğruna öldüğünüz devletin insanına verdiği değer bu kadar işte. Vatan millet edebiyatı kasarken bunu gözardı etmeyin!

Beybi!
çocuk olmaları ortak özellikleridir. bunun dışında aralarında bir fark yoktur.
ikiside çocuktur
Gerisi teferruattır.
Keşke ikiside yaşıyor olsaydı ölümü bu yaşta hiç haketmemiş iki yavrucak.
farkdan ziyade aralarında iki ortak nokta vardır. birincisi ikisinin de çocuk olmasıdır. ikincisi ise her ikisininde günahı yönetenin boynundadır.
Birisi jandarmaya yardım edip teröristlerin yerini gösterirken, vatan için can vermiştir

Diğeri ise polise taş, molotof atarken.
birisi köşe başında çatışmaya çıkan sözde çocuk diğeri ise çatışmayı ve teröristi ihbar eden vatan evladı.
(bkz: eren bülbül ve berkin elvan arasındaki fark/#37485361)

buna kalıbımı basarım. eksilemişsiniz arkadaşı beni de eksileyin sorun değil. doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar ne de olsa.

eren bülbül için diyebileceğim tek şey; o yaşta bile çok yakışıklı ve asil göründüğüdür. yazık olmuş, üzüldüm gerçekten. umarım o ağzınızdan düşürmediğiniz şehitlik kavramı yalan değildir.
Birisi jurnalci birisi devrimcidir.
ikisi de masum çocuktur evet. Fark yaratan ırkçılar ve aktrollerdir.
Biri temiz yüzlü biri yankesici tipli, meymenetsiz yüzlü sevimsiz bir şeydir.
Biri kasten öldürülmüşken biri kazayla öldürülmüştür.
Meymenetsiz olan ırkçılardır ve ırkçı haysiyetsiz zatlarsınız yazık.
Çok basit bu ikisini ayırmak.

Birisi terörist..

Diğeri okyanus gözlü bir vatan evladı...
Polisin hepsi sütten çıkmış ak mı lan da ayırıp duruyorsunuz yazık.
Irkçı itlerin ve akitlerin bulmaya çalıştığı sözde farktır.