bugün

ben bi arkadaşın evinde saklıyorum... böylesi gayet rahattır.
içinizden rahşan ecevit gölde çıplak
diyip tekrarlayınız.
aşırı zor bi durumdur şöyle ki sabah uyanmışsınız kalkmanız gerekmekte anneniz yatağın başında hadi oğlum kalk artık diye sizi zorlamakta kalksanız bi türlü kalkmasanız bi türlü onu geçtim otobüste ayaktayken pek olmaz da otururken otobüsün dur-kalk yapması,tümseklerden zıplaması engebeli yollardan tıkır tıkır geçmesi canavarı hareketlendirir ve geri dönüşü olmayan yola sokar...indir indirebilirsen onu orda...gelelim en kötüsüneee plajdayız altımızda sadece deniz şortumuz var çevremizde çok güzel hatunlar fink atmakta tabi vücut bu duruma tepkisiz kalmaz isyan çıkarır ayaklanma başlatır işte bu ayaklanma safhasını hissettiğiniz anda denize doğru depar atmalısınız aksi taktirde geç kalınır ve game over...
sabah kalkınca hemen ayar vermek gerektirir.
zencilerin işi baya uzun.
gollum gibi olmaktır. (bkz: umut sarıkaya)
boxer lastiğini pipinin üstüne koyarak pijama yukarı çekilir ve sorun tuvalete kadar gizlenir.
gün içinde başınıza geliyorsa elinizi cebinize sokup onu yakalayın.
külot giyildiği takdirde ortadan kalkacak sorundur.
halledilebilirdir.

pipiyi içinize çekmeye çalışın. olmadı mı? göbeğinizi şişirin o zaman.
tamamen gereksizdir.

- ayy rıza o ne ya
+ gördün mü nermin hacı baba külliyatını, güçte dalgalanma seziyo bak şu anda *zivi zivi zivi*
- hayvansın rıza
+ hayvan değilim kanımın vücudumda özgürce dolaşmasını savunan bir bireyim.
hadi o pipiyi sakladin diyelim, erkesiyon halinden normal hale gelirken ne yapıcaksın sorarım... kaşındı mı diceksin orayı elleme bahanesi olarak, kendi kendine yer bulamayan kücük cocuğa yer göstermek zorundasın yani kusura bakmada... *
hiç saklama girişiminde bulunmadan, hemen tuvalete gitmeyi gerektiren durumdur. önce fermuar açılır, içerde boğulmak üzere olan joe, hava alması için dışarı çıkarılır. bir süre sonra, ninniler eşliğinde tekrar uyku moduna geçmesi beklenir. 'hadi oğlum uyku vakti. pıııış pıııış pıııııış'. sözünüzü dinler ve herşey normale döner.
boxer ile vücut arasına sıkıştırılarılarak geçici olarak çözülebilecek durumdur.
5 kat don giymeyle onune gecilebilecek sorunsal. birakin ereksiyonu buzusur pipiniz.
boşa kürek çekmektir. zira özgürlüğü için havalanmış güçlü bir varlığı durdurmanın hiç bir yolu yoktur. bırakın özgürce uçsundur.*
küçüklük ile büyüklük arasındaki o nasıl olduğu bilinmeyen geçişte baba-oğul televizyona bakılmaktadır. adına haber bülteni denilen ama antalyadaki plajlardan bildirilen haberler. çocuğun yıllardır pipi bildiği şey kendi kendine kalkıverir. ereksiyonu ne bilsin ki, ya da bunu gayet doğal olduğunu...

baba boş gözlerle haber saçmalığını izlerken diğer kanepede çocuk git gide sıkıntıya girmeye başlar. pijamanın içinde bir gariplik vardır. sokakta öğrendiği kadarıyla bilir bunun ne olduğunu çocuk. ama yine aynı sokağın gözünü korkuttuğu kadarıyla saklar. babasının "bu ne lan sapık herif" diye bağıracağını sanmaktadır içten içe. dayanamaz sonunda, odasına kaçar.

baba izlemeye devam etmektedir. olayın farkında mıdır? ... babalar her şeyin farkındadır.
*
fakülteye penye eşofmanla gelenlere bir braveheart*, bir tyler durden, bir joker olarak bakıp hayranlık duyma sebebidir.
*sabah ereksiyonu halinde yatak odasından banyo ve oradan mutfağa illegal sınır geçme / sızma operasyonu yapmanıza neden olur, babaya "o, yaz kampı için çadır yapmışsın!?*" dedirtmemek için.*
kışları uzun paltolarla atlatilabilen sorunsaldır,sahilde başınıza gelmesi durumunda koşarak denize girmeniz tavsiye edilir.
(bkz: yiğidin malı meydandadır)
şimdi efendim bu ereksiyon bazen o kadar alakasız durumlarda olur ki yani insanı günahlardan günaha sokar.
orta 2'deyken din kültürü dersinde hocamız sırayla ayağa kaldırıp sure okutturuyordu. sıra bana geldi. ama bir küçük sorun daha vardı *.
*oğlum oku bakalım sübhanekeyi...
-şey kem küm hocam unuttum. (o an gollum gibiyim eğri büğrü)
*nasıl unutursun oğlum?? (sübhanekeyi bilmiyo yuh!)
-hocam birazdan okusam kitaptan bir kere baksam hatırlarım... (yırttık galiba)
*ne anne babalar var daha sübhanekeyi öğretmiyorlar!!!
aklımdan hemen olabilecek en kötü şeyleri geçirdim. normal bir birey gibi ayağa kalkma özgürlüğümü kazandım ve okudum sübhanekeyi. ama hala izah edemiyorum din dersi ve ereksiyon ilişkisini...

edit: sapık değilim arkadaşım kontrol dışı olay...
küçük pipili erkeklerin hiç yaşamadığı, yaşayamayacağı sorunsal.
(bkz: dalgakiran)
sabah uyanmak üzereyken ereksiyon hali oluğunda, ailenin - ki özellikle annelerin - görmediği zaman sorun olmayan sorunsaldır. dert etmemek lazım. derin nefes alın iner o.
pipisini çocukluktan yukarı değil de aşağıya bakmaya alıştıran kişinin yaşamayacağı sorun. aşağı bakan pipilerde ereksiyon aşağıya doğru olusuyor yukarı bakan da yukarı dogru olusuyor ve hemen göze carpıyor.
güncel Önemli Başlıklar