bugün

içeriği nedir bilmem lakin Trakya mutfağından bir menü ismi gibi adeta.
Vasat trolün Oytunkaran olması.
Burdayım be burdayım sizde burdasınız .ss
boş ve bomboşlardır.
(bkz: hepimiz erectoruz) *
tofaş ile yanlamayı seven tiplerdir.
erektor yazar mi ki yancısı olsun denen durumdur. bilerek başlıkları harf hatası yaparak açar iki satır tanım barındırmayan giriler girer bizim gibi kalbur üstü yazarlar sikindirik konularla çaylak olur. burada yalama olan makat kası gevşek modeller ilgi görüyor adam gibi adamlar değil..
erector'un yancısı olmaz. erectorun dostu arkadaşı olur.
aradaki farkı anlamayacak yavşak çok var sözlükte.
bir de makara yaparken arada prim yapmaya çalışan ezikler çıkıyor çok sinir bozucu.
Sözlüğün anasını sikmeye yemin etmişler. Sürekli birbirlerinin başlıklarını uplamalar, nick. Altı falan girmeler. Şunlar kadar işsiz olsam yeter.
la bu erector ne etti size gardaş.
Kaavedeki dayılardan ilham alıp gelen yazar. Gücünü en arka masada olan tepesi kavanoz kapağı gibi açık ve kısa boylu dayıdan alıyor. Ortalığı o dayı karıştırıyor çünkü.*
mide bulandıran yancılıktır. kaç yaşına gelmiş adam çocuk gibi ego kasıyor haftada bi hesap açıyor allahtan domuzladım görmüyorum yancısı kim varsa onlarıda domuzlucam aq.
yancıları kendi yoluna gitmeli.
bu işi sadece erector yapsın.

görsel
Sabahtan akşama sol freymi kezo başlıklarıyla çöplüğe döndüren grup. Ne komik ne yaratıcı.

Su içen kezo diye başlık mi olur lan. Yolunuz yol değil, gayrı vazgeçin bu vasatlıktan. Maalesef hepinizi donuzluyorum.
Erector onurumuzdur.
kendisini bir dirhem tanımıyorum, fakat düzgün bir insan olduğu nettir.
Değişik yancılarıdır. Saçma başlıklara ooo zeka kokuyor ooo öyle güzel böyle güzel diye gazlarlar. Değişik tipler bunlar. Evet.
Erector ve sancıları
Erector ve bancıları
Erector ve kancıları
Erector ve cancıları
Erector ve çancıları
Erector ve fancıları.
iyi bir yazardır, bakış açısı ve yorumlarını dikkate değer bulurum. çekemeyen de anten taksın. yükseltici benden hediye.
erector bu sözlükte önemli bir yere sahiptir. Sevilen ve sayılan bir yazar.
Çekememezliğe bak. Erector bu sözlüğün aydınıdır. Yandaşıyız hokka burunlu üstadımızın. Selam ve dua ile.
erektor başkan olunca

herkezi rusyaya götürecek.

seçim vaadi öyle olmaz

böyle olur.
Narlıderede askeri gazinoya götürür belki diye yanlarlar.
Mal mal yazilar yazan birinin yancisi da mı varmis? Basligi görünce kim bu diye merak etmistim. Baktigim saniyeye yazik. Bu sozluk mal dolu galiba.
Erector başkan ulusözlük şampiyon. Yoldaş erector. selam ve duva ile. evet.