bugün

Atatürk Osmanlının enkazından yeni bir Türkiye yarattı; Tayyip Türkiye'yi yeniden enkaza çevirdi. Ne resmisi? iyice azıttınız. Sabah sabah içmeyin şunu.
Klasik, klişeleşmiş bir başlık daha. Kumda oynayın. Emanet aldığınız ülkenin, topraklarının bir karışına sahip değilsiniz siz. Benim vatanım, toprağım ruha sahip.. O ayakta tutuyor. Siz kağıt üzerinde evlilik gibisiniz. Bir gün siktir ederiz.
Taklitler aslını yaşatır.
(bkz: ziyaaa)
iş bu devlette mevzu eğer atatürk olursa emin ol o güvendiğin, oy aldığın %40-50 bandı birden %10-15 lere düşer. Sen de gerzeklik yaparken bunu iyi biliyorsun ama küfür yemek bünyene ferahlık verdiğinden zevk alıyorsun. Sen kuru ekmeğine ve peynirine geri dön kahvaltını yap, boyundan büyük laflar etme sözlük bebesi seni.
soruyorum sizlere ne yaptı da yeni atatürk olacak? savaşa mı katıldı? vatanı mı kurtardı? ülkeyi mi geliştirdi? şakası bile sinirleri altüst etmeye yeter. bilin istedim.
atatürk öldükten sonra anıtkabir yapıldı ki; amacı atatürk'ten ziyade, atatürkçülüğü anmak ve unutmamaktı.

tayyip öldükten sonra yandaşlar tarafından muhtemelen 'ağıtkabir' yapılır ağlama duvarına çevirmek için. çünkü ne bir ideolojiyi, ne bir duruşu temsil etmiyor.
atatürk eski erdoğandır.
din ve devlet işlerini ayırmayıp, kadına değer vermeyip , hayvana değer vermeyen bir adam 400 sene de yaşasayıp halka hizmet ettiğini sansa Atatürk'ün tırnağı olamaz.
Hiçbir Atatürkçü Atatürk'ü Tayyip Erdoğan ile kıyaslamaz, kıyaslanmasından da haz etmez. Erdoğan destekçileri de yeni Atatürk iddialarıyla kendilerini tatmin ederler. Aradaki farkı varın siz düşünün.
olmayan durum. erdoğan daha yukarıya oynuyor. fatih sultan mehmet olabilir.
Var ya süleymancılar falan filan kendi liderlerine nebi felan diyorlar. Bu erdoğancılar da aynı. Cemaat liderleri peygamberlerin zerresi etmeyeceği gibi erdogan da atatürküm zerresi etmez. O sizin aşağılık algınızın sonucu.
Yani her seferinde aynı şokla okuyorum şu başlıkları. Nasıl bu kadar gözü kör olabiliyorsunuz acaba ??
Muzeffer el daima! Recep Tayyip Erdoğan
atatürkün adından nemalanmaya çalışan kemalistler rahatsız oldu .
görsel
atatürk'ü karıştırmayın da ne bok yerseniz yiyin.
Ne atatürkü oğlum... Adam padişahlığını ilan edip yeni köprüler için götümüzden kan alacak haberiniz yok aq...
yeni abdülhamit demek daha doğru olur.

lain yenilikçi değil gerilikçidir.
yılmaz erdoğan mı?
erdoğanın böyle olabilmesi için 100 kilo taşşak yemesi gerekiyor.
yoksa özdemir erdoğan mı? onun bile atatürk olma ihtimali daha yüksek.

hatta soyadım erdoğan olmamasına rağmen benim bile daha yüksek.
Bilal erdoğan'ı demiyorsunuzdur inşallah. Türk halkına yapılabilecek en büyük aşağılama.
öncelikle yahudi kırması bir gürcünün atatürk olması imkansızdır.
(bkz: resmileşti dikkat)