bugün

görsel

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, “Ben Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığını ve hükümetini, özgürlüğü seven, büyük bir özgürlükçü halk olan Türkiye halkından ayrı tutuyorum.” dedi.

http://www.diken.com.tr/m...e-halkini-ayri-tutuyorum/
Bu adamın bazı söyledikleri doğru.
Mesela bu.
türkiye halkı sandığın kadar özgürlükçü değil maalesef sayın macron.

ha biz özgürlükçü azınlığı ayrı tutuyor olmasını da takdir ettim ama.
özgürlükçü türk halkı olarak bizden de siktir yemesi gerekir.

dış politikada birlik bunu gerektirir.

sen kimsin amk?
ben de bok parçasıyla macron'u birbirinden ayırıyorum. macron daha kötü kokuyor.
rabbime şükürler olsun ki birileri hepimizin ağzına ampul sokan dangalaklar olmadığımızın farkında. macron da olsa başka biri de olsa fark etmez.
edit: dış politikayı sikeyim amk ben bu hayatı yaşamaya geldim, denk geldiğim döneme bak. bunu ben seçmedim, boş milliyetçilik kasmayın.
Aynen ben de öyle yapıyorum.
Ne boktan bir devlet başkanı bu macron. Çok sallanmamalı.
eyyy macron, sen kimsin ya? bizden önce evinde buzdolabın yoktu senin buzdolabın...
Doğru söylüyor da bir halkın yarısının karakteri dışarıdan bakıldığında o halkım karakteri olarak görülebilir. Mesela yarısı salaksa o halk salak denebilir dışarıdan. O sebeple inanarak söylemediğini düşünüyorum.
dediği doğru da o adamı tepemize getiren de aynı halk oldu. şimdi de biz nasıl bir halt yedik diye pişman oldular. bugün erdoğan'a değil aynı frekanstan başkasına oy verirler. neticede dini üslupla başa gelen herkesin amacı aynı.

ben en başından beri siyasal islama ve dinci söylemlere karşı olduğum için ve bu adamların kafa yapısını iyi bildiğim için asla ne oy verdim ne destekledim.
Bende ak parti ile kendimi ayrı tutuyorum.
Çünkü ak parti de kendisiyle beni ayrı tutuyor. Bütün fırsatları, imkanları kendi çevresine teşkilatına veriyor. Bana hiçbir faydaları yararları dokunmadı ama zararları dokundu.
Demek ki ak parti ile ben apayrıyım gerçekten bu yalan yanlış değil.
şu başlıkta fransız cumhurbaşkanının sözlerine hak verenleri gördük ya! daha ne diyelim. sizin sözcünüz fransızlar olmuş. 1995'de halk gazetesinin fetoyu övmesi ile fetonun hain olduğuna karar kılan kadir mısıroğlu yaşasaydı da görseydi sizi. karaktersizler, yeriniz yok bu ülkede.
Merak etme cb de bizi ayrı tutuyor. Ona oy vermedik diye terörist olduk mesela. Lan ben hayatımda 1 kez silah tuttum onda da vatani vazifemi yerine getirirken hakkım olan 3 mermiyi atmak içindi.
vay anasını! böyle giderse yakında ırak gibi türkiye'ye de özgürlük getirecekler(!)

buram buram demokrasi kokan açıklamalardır!

https://resim.kuremedya.c...maxi/hnber_1420848266.jpg

hassas kişilerin görüntüyü açmamasını tavsiye ediyorum.

merak edenlere duyurulur: fotoğrafta dört tane kafatası var ama ikisi uçuyor!

ekleme: görseldeki hatadan dolayı beni uyaran nickinibilmeyenadam1'e çok teşekkür ediyorum. görsel belçika kongosu'ndanmış ama olayın mantığını anladığımızı sanıyorum.
(bkz: Voltaire) in milleti'nin başkanınından beklenen tutum.
Demogojiden başka bir şey değildır bu söylem.
ulan adam türk halkını ayrı tutuyorum diyerek konuyu kişiselleştirdiğini açıkça beyan ediyor. adama ne yükleniyorsunuz ? Bizde aynısını yapsak teşekkür ederler ana bacı sövmezler bi sakin olun pliz.
mahallesi yanan orospunun saçını tararken cambaza bak demesi gibi birşey.
bu emanuel de iyice kafayı yemiş.
ayarları bozulmuş adamın.