bugün

Doktorlar sevmiyor; Özel muayenehaneleri kaldırdı. Ek gelirleri yok oldu.

Eczacılar sevmiyor; Parayla ilaç satma dönemi tarih oldu.

Avukatlar sevmiyor; Uyap'ı getirdi. Memuru iş ortağı olarak kullanma devri bitti!

Mimarlar (TMMOB) sevmiyor; Projelerden zorunlu aldıkları % 2 artık yok.

Kimi memur seviyor, kimi sevmiyor; Rotasyonu zorunlu hale getirdi. Mesleğe başladığı gibi, bulunduğu masayı dükkan gibi kullanan memur devri bitti.

Banka ve para sektörü nefret ediyor; Faizleri düşürdü. Müşterilerden haksızca kesilen tüm masrafları geri almak hakkını verdi.

Kimi işçi kesimi sevmiyor; Özelleştirmeleri yaptı. Akşama kadar atyarışı oynayıp, bira içerek maaşının yattığı düzen yok oldu.

Kurnaz esnaf sevmiyor; E-devlet üzerinden fatura kesme zorunluluğu getirdi. Kağıt parçasından binlerce lira kazanma dönemi bitti.

Irkçı sevmiyor; Bu topraklarda ayrımsız kardeşliği sağlamaya çalışıyor.

Kemalistler sevmiyor; Getirdiği gerçek demokrasi ile, tüm yalanları meydana çıktı.

Amerika ,ingiltere sevmiyor; Ortadoğu’ya karışıyor!

Avrupa sevmiyor; Küresel projelerle Avrupa’nın gelirlerini ellerinden alıyor!

israil sevmiyor; Çözüm süreciyle vaad edilmiş toprakları risk altında…

Liste saymakla bitmiyor. Bunlar yazarken aklıma gelenler, gelmeyenleri de eklesek kimbilir kimler kimler daha bu listeye eklenecektir.

Bu listeyi bir Avrupalı solcu okusa der ki; "Bu ne devrimci bir adammış! Ne kadar halktan yana, ne mükemmel bir sosyalistmiş’’

Emin olun cevabı bu olurdu...

Bizde ise solcuların nefret ettiği biri…

Hoş, bu ülke öyle bir ülke ki her sabah 50 liraya kahvaltı yapanlar solcu, bir poğaça bir çayla mesaiye başlayanlar sağcı!..

Anlarlar mı?

Anlamazlar!
demokrasiye kadar okudum. pişmanım.

lütfen susun birileri mastürbasyon yapıyor şu an!
neden sevelim?

bence de mantıksız.
erdoğan kalsın anam sana otoban olsun istersen kırmızıda da geç diyen ak it.
diktatörler ile aramız yok pek..
Doktor kısmını ben anlatıyorum, aşırı dozda mal beyanı kanser ediyor beni.

Muayene sistemini kaldırdı. Evet daha önce günde 30 hasta bakan dokyor artık 70 hasta civarlarına bskıyor aynı zaman diliminde. Hasta ile ilgilenilmiyor doğru düzgün. Parası olan insanımız, gidip özel muayenesini olabiliyordu, doktor sabahları hizmetine devlette layikiyla devam ediyordu, 5trn donra ise kendi muayenrhanesinde. Vatandaşın kaybettiği, zarar gördüğü durum yoktu. Artık parası olan özel hastaneye yönlendiriliyor. Acaba neden. Medicalpark'ın, medipol'ün, medicana'nın sahiplerini bir araştırın. Hangi yandaş sahibi, hatta rte ile bağlantısı ne ona bakın akkoyunlar. Ilaç meselesi, saniyor musun o ilaca para vermediğini, o ilacin parasi kuruşu kuruşuna kadar cebinden çıkıyor. O yüzde 2 ler daha önce hak edenin cebine gidiyordu, şimdi yandaşın.
Bir de alım gücü olayı var, ona sanmıyorum kapaditenizin yeteceğini. Başka bir zamsna anlatırım.
ilk entryideki ak yalakanın saydığı şeylerin hepsi resmi... eskiden insanlar resmi şekilde vergiye bağlanmış parasını kazanabiliyordu... bunları kaldırdı sadece yandaşım yesin illegal yollardan diye... bak örneğin sırf şu video bile yeterli oluyor sevmemek için... https://www.youtube.com/watch?v=4L-hQKsgzOA
Yanar döner olduğu, bugün ak dediğine yarın kara dediği için. Yalancı demek istemiyorum çok ağır kaçacak.

http://video.uludagsozluk...n-iki-erdo%C4%9Fan-63533/

Bu milleti kitapla namazla (görüyorsunuz bazı salaklar alnı secdeye değiyor diye zil takıp oynuyor) uyutup makarnaya iki kömüre talim ettirip kendisini, kendisine destek veren yakın akrabalarını ve iş adamlarını cumhuriyet tarihinde görülmemiş boyutta zenginleştirdiği için.

Bunlara örnek vermeye gerek var mı?

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunu, sırf kendisini başa iteleyen yobazlardan, tarikatlardan oy alabilmek için güya aşağılayıp, ayyaş mayyaş diye küçümsediği ama özünde 13 yıldır devletin her türlü imkanı olmasına rağmen TC'yi o ayık ve secdeden kalkmayan kafasıyla şuradan şuraya taşımayı başaramadığı için. O kadar tantanaya dünya ekonomi sıralamasında gerilemeyi başardığımız için.

Daha çok yazarım da offf koyunlara ne anlatsan mel mel bakıp geviş getiriyorlar sadece.
Çok basit bir cevabı var aslında medya.
görsel
prensip olarak benden uzun insanları sevmiyorum.
Tek politikası küfür ve hakaret etmek olanların yapılan iyi ve güzel şeyleri anlamasını beklemeyin. Eleştirirken kullandıkları kelime dağarcığının hepsi bu.

Bu ülkeye tek fidan dikmeyenler utanmadan çıkıp yapılan icraatları sulandırmaya çalışıyorlar.

Sorarım size bu ülkeye ne faydanız var?
ahahah, sorma dostum. ufak çaplı bir ironi yaparak neyzen tevfikin bir sözü ile yanıt vereyim:

türk milleti gariptir, her lafı kaldırmaz..
ibne dersin kızar da, sikersin aldırmaz..

aynı bu hesap.. yahu bizim nankör milletimize soykırım yapanlar yaranıyor, normaldir uzun adamın sevilmemesi..

Ha sevilmemek de birşey ifade etmiyor, adam her kulvarda cevabını verdi bizim darbeci kitleye.. *
tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış sözünü akıllara getiren hede.
maddeleri tek tek açıklayamadıkça laga luga yapıyorsunuz be. oturun biriniz de tek tek açıklayın. sebep bu dimi? ülke ileri gidiyor ama siz yediremiyorsunuz.
görsel
Yaptığı icraatları , değiştirdiği şeyleri falan eleştirmeyeceğim sadece öncelikli olarak söyleyeceğim şey ben herkese hakaret eden, herkesle laf dalaşına giren , her işe burnunu sokan, prim yapan , bir dediği bir dediğini tutmayan tutarsız bir cumhurbaşkanı istemiyorum.
kendisine, ailesine, annesine, babasına hakaret edilse, iftiralar atılsa susup kenara çekilmeyecek şahıslar bir de kalkmış "cumhurbaşkanı herkesle laf dalaşına girmesin" diyorlar. peki.

sen olsan nasıl davranırdın? o lafları, o haksızlıkları nasıl sindirirdin? hiçbir ispatı olmadığı hakkında hüsnü zan yapıldı, deliler gibi iftira atıldı. aynı şeyler sana yapılsa susar mısın?

insanlar gözüyle görmedikleri, sadece menfaati tehlikeye girdiği için saldıran medyanın propagandasıyla ona yüklendi, arkasından laflar etti.

ya olaylar düşündüğünüz gibi değilse ya haksızsanız? aksini hiç düşündünüz mü? neden tüm Avrupa, abd, ve türkiye nin Yahudi medyası, ülkeyi sömüren zenginler Erdoğan'a karşı?

ortada bir haksızlık varsa ki var mutlaka Allah katında cezası olacaktır.

doğru olsa bile birisi hakkında konuşmak, dedikodu yapmak bile kul hakkı na girerken iftiralar atıp, hakaret etmenin vebalini düşünmek bile istemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar