bugün

karadeniz'de
samsun
kastamonu
sinop
trabzon
bayburt
giresun
gümüşhane
artvin
rize

iç anadolu da
kırşehir
aksaray
nevşehir
kayseri
konya
niğde

yi kapı kapı köy köy gezip oy istemektir.

gerekirse muhalif seçmenden bağış toplanıp burada insanlara giyecek, yiyecek, bebelere kırtasiye malzemesi dağıtılır. bu iş biter.

bu iller çökerse erdoğan ikinci turda nal toplar.
--spoiler--
bu iller çökerse erdoğan ikinci turda nal toplar.
--spoiler--

zaten chp teşkilatları da hazır kıta emir bekliyordu. "genel merkezden talimat gelse de şu şehirleri köy köy dolaşıp oy toplayıp erdoğanı bitirsek" diye can atıyorlardır emin ol.
ilçe teşkilatı değil a torpilli haramzade , mübtela-yı pudra..

herkes gidecek köy kapı kapı çalacak kk.
Sedat Peker bildiklerini açıklarsa bir şans doğabilir. Bence Sedat a yalvarın.
Öyle bir ihtimal yok.
sandığa küsmüş seçmeni sandığa çekmek. bunun başka yolu yok. zaten şu an muhtemelen siyasiler bunun üzerine çalışıyor.
(bkz: 2 yıla cumhur ittifakı vekil sayısı 360 olacak)
(img:#2308720)
kabullenip düzenin bir parçası olmak.

bundan sonra bele oyum reise.
Hiçbir ihtimal yok.

Adamın kitlesi adama tapıyor ve nüfus olarak muhaliflerden çok çok daha öndeler. Umut atfedilen Z kuşağı falan da hikaye. Z kuşağı dediğiniz dünyanın en yıkık ve yitik nesli olacak. Bir görüşleri bile yok, duruşları yok. Varsa yoksa tiktok, instagram.

ben vatandaşlık görevimi yapıp bir umut gene oy kullanacağım. Ama oturup izlemeyeceğim bu sefer.
Çuvalların üstüne oturmak.

Geçen ben öyle yaptım.

Doğuluyum lan ben yer miyim? Hehe.
tüm chp'lilerin chp'ye oy vermesidir ama böyle bile olsa akp'liler de oy verirler. bir de sanki akp'liler daha kararlı gibi geliyor bana. doğru mu bilmem ama bana öyle geliyor. chp seçmeni başka aday olmadığı için mecburiyetten verebilirken akp seçmeni öyle değil. akp adayı hep belli, rte.
işleri tuvalet terliği seviyesine indirgeyenler kazanamaz-dı, kazanamadı da!
hakkıyla muhalefet edilseydi,
ülkenin ve milletin çıkarları muhalefet edilseydi farklı şeyler konuşuyor olurduk.

ama, amaç sadece yıkmak olsun, yıkılsın da neyi nasıl yaparız-ın önemi yok, ona sonra bakarız mantalitesi olduğu için, milletin çoğunluğu bu saçmalığa prim vermedi!
geçti bor'un pazarı....
CHP, seçmenini kandırdı hayal kırıklına uğrattı hemde oran vererek kandırdı. CHP seçmeni 10 seçimdir yenilmekten bıktı usandı hiçbir umudu yok. Eee kılçtar da hırstan deliye döndü masaya vurmaya başladı, chpliler zaten kerhen oy veriyor lideri çok sevdiğinden dolayı değil. Yani seçmeni heycanlandıracak bir şey kalmamış.
Her ne pahasına olursa olsun, Sinan oğanla anlaşmaya varmaktır. Aksi halde yandı gülüm keten helva..
Oooo reis rahat kazanır zaten bu farkla diyen taraflarının sandığa gitmemesi!

O mallığı istanbul seçiminin birinde chpliler yaptıydı uzun yıllar önce.
Erdoğan'ın seçime girmemesi.
iyi partilileri ikna etmek. Kilit ismin sinan oğan olduğu düşünülüyor ama ikinci turda kilicdaroglu'na oy vermeyecek politik görüş ortalamasında olan birçok iyi partili var. Kilicdaroglu' nun bu kesimi ikna etmesi gerek. Buyuk bir kısmı da 60 yaş üstü eski tüfek kırgın, dargın ülkücüler.. yani chp ile kan davasi olan amcalar.. Kilicdaroglu' nun bu yaş aralığındaki mukaddesatçı milliyetçi grubu ayartmasi pek kolay değil. Erdoğan bu güruha daha rahat ulaşabilecek siyasi söylem ve tarihsel alt yapıya sahip.
Sinan'la anlaşsalar ne olacak ülkücü seçmen kılıçtara oymu verecek.
Bu seçimde adayları seçilsin diye chp'ye oy veren deva,sadet,gelecek seçmeni bu sefer oymu verecek
Arkadaş millette ne bitmez umut var.
Erdoğan şuanda bile yendi aslında millet ittifakını, nasılmı meclisteki milletvekili sayısı çoğunluğu ile hayallerde yaşıyor bazı yazarlar, olum kılıçdaroğlu yenildi bile, sadece şuanda sandığa gömülmeyi bekliyor, seçimin kazananı şuan bile Erdoğan aslında, meclisteki üstünlüğünü ve milletvekili çoğunluğunu korumayı başardı.
Düğmeyi baştan yanlış iliklediniz arkadaşlar. Adam 10 tane seçim kaybetti. Chp'nin baştan aşağı komple yenilenmesi gerekiyor. Öncelikle dersimli dedeyi emekli edin köyüne gönderin. Sonra teşkilatlarınıza aldığınız halaycı hdp sevici tipleri ayıklayın. Sonra da karizması olan bir lider seçin.
Devlet Bahçeli yi ikna etmektir.
Şuanda mümkün değildir, belki kendisi emekliliğini isterse olur, Türk halkı bu adamın değerini yaptığı hizmetleri ve ülkenin birleştirici ve koruyucu çimentosu olduğunu biliyor, bu millet herşeyin farkında merak etmeyiz siz, kendisi bu ülke için şanstır, Allah sağlık sıhayet verdiği kadar başkanlık yapması gerektiğini düşündüğüm, son derece başarılı devlet adamıdır.
Onun hakkın rahmetine kavuşması ya da başta yapacakları itirazı yoğun şekilde belgeleri ile yapıp ysk. Avrupa insan hakları mahkemesine başvuru yapmaları.Adam meclis oy çoğunluğu olmadan üçüncü kez aday olamıyordu basında bangır bangır bağırıp bilboardlara afiş asmaları “halkımız bu hukuksuzluğa göz yummayın” diye.
Tayyip in adaylığını geç diploması olup olmadığı bile belli değil. Ümit Özdağ, Erdoğan üçüncü kez aday olamaz diye her yerden herkese çağrıda bulundu. Kemal dedelerinin umrunda bile olmadı. Adaylık konusunda da cumhurbaşkanlığı konusunda da atı alan Üsküdarı geçti. Buradan geri dönüş yok.
taşı altına çevirebilen simya formülleri gibi olan formüldür.

burada da defaatle yazmıştım, "adayımız kılıçdaroğlu'dur" dendiği anda bu seçim zaten RTE'ye hediye edilmiş oldu. yazık, millet boşu boşuna gidip oy kullandı hele benim oy kullandığım yere bir teyze getirdiler, teyze zar zor yürüyor, "atatürk'ün partisine vericem" diye diye salona gitti kadıncağız, yazık değil mi?

ve hala istifa et diyen chp'li olmaması... sizin hiçbir kitleye "koyun", "cahil", "biatçı" deme hakkınız bundan sonra kalmamıştır. tarihe böyle yazılmış oldunuz. tebrikler.
güncel Önemli Başlıklar