bugün

Her hangi bir cümle olabilir. "Selam" demeniz bile duruma göre hakaret olabilir. Olur yani, haklı adam, sen kimsin de selam diyorsun ulan?
ikincisi de erdoğanın da dediği gibi erdoğana yapılan hakaretlerin "milletimize yapılmış" olma durumudur. Tabiiiiğğğğ. Halkı arkanıza almak suç değildir. Konuşmalarınızda "milletimize yapılan hakaretler" demek, "bakın bana değil size diyorlar" diyerek inandırmak suç mu, değil. inanan varsa adamın suçu ne? Osmanlıca sözcüklerle herkese hakaret etmek de suç değildir. Allah aşkına suç olsa 1 tane mahkeme erdoğana ceza vermez miydi ya? Sorun; diğerlerinin günümüz Türkçesiyle hakaret etmesi.

Herkes vatan haini olmuş, neymiş çerkes atasözüymüş bilmem ne. Bugüne dek böyle bir atasözü yoktu da bugün mü türeyesi geldi bu atasözünün? düpedüz teröristlik, fetöcülük, casusluk, vatan hainliğidir bu. bir hukuk devletinde bunların idam edilmesi lazım, idam. verilen cezalar az bile fetöcüler de diyor ki "birisini öldüren, tecavüz eden adama şartlı tahliye veriliyor, atasözü söyleyene hapis cezası" ya kardeşim koskoca ülkenin koskoca hakimleri sizin kadar mı biliyor ya, bakın işinize...
silivride biter. delikanlı olan etsin görelim bakalım. görsel almak için cimere şikayet için tetikte bekliyorum.

kendine güvenen reise hakaret etsin görelim.
biri şerefsiz mi dedi?
https://www.youtube.com/watch?v=9zXIL5RiZFU
frank al yavrum beni cimerle bakalım akoğlan.
var oyle vatan hainleri
görsel
güncel Önemli Başlıklar