bugün

ayağına kadar götürmesi şeklinde değiştirlmesi gereken başlıktır.
Buna inanan insanlarla aynı sokakta yaşamak istemiyorum.
Hani mektubu çöpe atmışlardı
ikincisi Bahçeli neden gitmedi Trumpın yanına
Trump şimdi çok sinirlenir yeni bir mektup yazabilir.
(bkz: dünya lideri trump a sürttürmüş, trump ın haberi olmamış)
Hani çöpe atmıştı?
Çöplüğü çok karıştırmış mıdır acaba garibim?
milleti kötü duruma düşsün diye salya akıtan çocukları gosteren olaydır. ama bildiğim bir kanun var ki ; zaman yalnızca armutlari olgunlaştırır.
yav he iade etti he. trump hala ayar vermeye devam ediyor.
Vallahi yaptıkları ortak basın toplantısında, gazeteciler Erdoğan'a o mektupla ilgili bir soru sordular Erdoğan trump'ın yüzüne doğru dönerek: "ben o mektubu sayın başkana iade ettim" dedi.
Eeeeeee AMK daha ne istiyorsunuz put kafalar?

Bu arada Hemen yanındaki trump'ın yüzüne baktım kıpkırmızı oldu, bütün dünya da bunu gördü. Sadece bizim put kafalar görmemiş.

Şimdi bu trump'ın saçları Sarı yüzü de kırmızı olunca, kendi kendime dedim: ulan Benim bu Trump'a Biraz kanım kaynıyordu niye; demekki Galatasaraylımış ondan.

Sarı Kafanın suratı kırmızı olunca svh svh svh svh svh

RE RE Ra Ra gassaray gassaray cim bom bom.
Ulan önceden bir itibarımız, bize duyulan saygı vardı.
Amerika Avrupa pkk'yla mücadelede bize yardım etmezdi ama en azından dalga geçer gibi açık açık Pkk'ya silah yığmazdı.
Şimdi şamar oğlanı gibiyiz gelen vuruyor giden vuruyor. Abd başkanı s.kik arap aşiret reislerine duyduğu saygının onda birini Bizim dünya liderimize duymuyor.
Kimseye edemediği hakaretleri bizim dünya liderimizle alay edercesine ediyor.Buna rağmen
Hala içimizdeki çomarlar reislerinin dünyayı dize getirdiğini sanıyor.
Atsız Bey'in dediği gibi;
"Türkiye Deliler,Gerizekalılar, ruh hastalarıyla doludur"
bu sözün gerçekliği ve doğruluğu ortada artık eminim.
Bak buna aktroller bile inanmaz hahahhahahahahah.
Mektubun içeriği önemli olan. iade etmesi içeriğini okumadığını değil kabul etmediğini gösterir. Haberden anlaşılan abdi şahin isimli teröristle yada f35 lerle ilgili olabileceğini akla getiriyor. Tamamen diplomatik dile uygun bir teamül. Zira aksi olsa cb erdoğan söze "çok kıymetli dostum trump" diye başlamaz. Hem misafir gittiği yerde bizim cb nımız böyle bir şey yapmaz. Olacak iş mi? Fakat Keşke aynı nezaketi içeride muhalefete, muhalefette erdoğana sergilese. Değil mi? Ama yok. işte esas üzüntü verici olan durum bu.
mektup iadeli taahhütlüymüş.
Printer dan çıktısını mi aldi acaba?
Ben ordaydım gördüm, mektubu uçak yapıp üzerine ef otuzbeş yazıp üstlerine doğru attılar. acayip derin bir mesaj verildi tüyler diken diken oldu ortam gerildi. Sonra telefon çalınca gözlerimi açtım çişim falan gelmişti hep.
kaç yaşında çoluklu çocuklu adamsın, hangi çağda yaşıyoruz mail atsana mq şeklinde etmiştir.
iade edeceği mektup neden alınmış demezler mi adama ?
Gurur vermiştir.

Hani çöpe attıydık onları?

Diplomasi olsaydı o mektuplar büyükelçi ile birlikte gönderilirdi.
trump un bundan haberi varmi?
Mektubu yedirmiştir.

Zekice.
inşallah Rulo yapıp vermiştir.
iade olsa duramazdın takdimdir o.

http://www.cumhuriyet.com...-tekrar-takdim-ettim.html
Diplomaside bunun anlamı; eyy Trump, al bunu kıvırıp götüne sok demektir.

Helal olsun sayın cumhurbaşkanımız emrinizdeyiz.