bugün

(bkz: Hardcore)
isabet olmuş, tam da bugün bu herif muhtarları unuttu mu lan Diye aklımdan geçirmiştim.

Ayrıca Arkadaş Yıl olmuş 2018. Teknoloji ilerlemiş. Şu durumda Muhtar ne iş yapar? Köylerin haricinde Gerçekten gerekli midir?
geri dönmemeleri kaydıyla olumlu bir harekettir.
ispanya'daki endülüs medeniyetinden kalma olan elhamra sarayı tam 250 senede inşa edilmiş, unesco dünya kültür mirası listesinde yer alan öncelikli bir kültür mirası.
görsel

sarayı sadece gezmek değil, anlamak da gerekiyor.

işte bu yüzden de sayın cumhurbaşkanımız bu kültürel mirasa gerçek anlamda sahip çıkabilecek, bilgi ve kültür birikimi yüksek olan muhtarlarımızı götürüyor.

örneğin şu muhtarımız, tam da elhamra sarayının dillere destan güzelliğini idrak edebilecek biri.
görsel

gerçekten, bu muhtarlarımız dururken öğrencileri, akademisyenleri götürüp ülkemizi rezil edecek değiliz herhalde...
Rüşvete tapanlar tarikatının şeyhi ne de olsa, normaldir. O geziye katılmayacak onurlu muhtarlar başımızın tacıdır.
kendisi yüzünden dünyaya rezil olduğumuz yetmedi bir de zırcahil muhtarları yüzünden rezil olcaz amk.
salak herif milletin paralarıyla diyor .

ulan mal zaten erdoğanı da millet seçiyor sokuk .

sana da burada çeneni yormak düşüyor tabi .

elden başka bir şey gelmiyor değil mi len ?

bağladık ya ondan dır belki .
Çılgın muhtarlarda ispanyada bir gün.
http://www.youtube.com/watch?v=jd-ZMgbd4H4
kendi ceplerinden gidilmesi halinde muhtarımla gurur duyacağım gezidir ama elinizi vatandaşın cebinden çekiniz artık beyfendi...
Oy verenleri kınıyoruz ama, ben muhtar olsam ben de tayibe veririm oyumu şu hale bak.
gezicileri kudurtmuştur. kudurun ulan muhtarlarımız dünyayı gezmiş görmüş muhtarlar olacak. evet.
(bkz: muhtar fetişi) dedikleri bu olsa gerek.
dunya turu dedigi ispanya turu. arkadas okuman yazman yok bari milleti galeyana getirme.
dünya lideri'nin bugünkü muhtarlar toplantısında muhtarlara verdiği müjde.
ohhh.
ne güzel.
milletin paraları ile bol vaatler, lüks harcamalar ne güzel ya.

o muhtarlar da zannediyor ki erdoğan kendi cebinden gezdiriyor onları.
http://www.sozcu.com.tr/2...spanya-turu-sozu-2169537/